Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Základné školy so staronovými riaditeľkami

Základné školy so staronovými riaditeľkamiVytlačiť
 

Vymenovanie nových riaditeliek do funkcieV stredu 7. novembra 2018 primátor mesta Hlohovec Miroslav Kollár vymenoval dve staronové riaditeľky základných škôl.
Septembrová zmena v sieti škôl, ktorá sa dotkla aj dvoch základných škôl (boli zlúčené s materskými), si vyžiadala novú voľbu riaditeľov. Voľby prebehli v Základnej škole s materskou školou, Koperníkova 24 a tiež v Základnej škole s materskou školou, A. Felcána 4. V oboch prípadoch obstáli doterajšie riaditeľky ZŠ Denisa Králičová a Miroslava Múdra Vaňková.

Školy pod vedením týchto dám môžu pokračovať v rozvoji. ZŠ s MŠ na ulici A. Felcána po otvorení novej atletickej dráhy žije naplno športom. Vyskúšať si ju už stihol olympionik Matej Tóth i ďalší úspešný atlét Ján Volko. Rozšírenie kapacity materskej školy o dve nové triedy sa zas chystá v priestoroch ZŠ s MŠ Koperníkova. Rekonštrukcia by mala byť ukončená do konca kalendárneho roka.

 


 
 

dnes je: 15.6.2019

meniny má: Vít

webygroup

English version

33615134

Úvodná stránka