Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Klientske centrum vybavilo za prvý polrok 15 366 klientov

Klientske centrum vybavilo za prvý polrok 15 366 klientovVytlačiť
 

Klientske centrumKlientske centrum Mestského úradu v Hlohovci poskytuje svoje služby obyvateľom už viac ako 2 roky. Občania tu získajú všetky potrebné informácie týkajúce sa samosprávy a na jednom mieste vybavia platbu poplatkov, osvedčovanie podpisov a listín, matričné záležitosti, podanie žiadostí a mnoho iného. Verejnosť služby klientskeho centra naplno využíva, za prvý polrok 2019 bolo vybavených 15 366 klientov.

Zo štatistík vyplýva, že klientske centrum je najnavštevovanejšie v mesiaci máj, kedy bolo vybavených 4 707 klientov a to najmä za účelom platby daní a iných poplatkov. V tomto období je najväčší nápor na pracovisko s pokladňou, ktoré počas mája navštívilo 1 765 obyvateľov ako aj na ďalšie dve pracoviská, ktoré počas tohto náporu tiež vyberajú platby . Väčšiu návštevnosť klientskeho centra zažili zamestnankyne úradu aj v mesiacoch január, marec a jún, počas ktorých sa mesačná návštevnosť pohybovala nad 2000 klientov mesačne. Naopak, služby klientskeho centra využili najmenej obyvatelia vo februári.

Za posledných šesť mesiacov prišlo v klientskom centre k jednej zmene - od februára 2019 funguje služba IOMO - Integrované obslužné miesto občana, ktoré uľahčí vybavovanie úradných záležitostí. Na jednom mieste môžete odteraz vybaviť výpis a odpis z registra trestov, výpis z listu vlastníctva a výpis z obchodného registra.

Klientske centrum je pre verejnosť otvorené v pondelok, utorok a vo štvrtok od 7:30 do 15:00, v stredu od 7:30 do 17:00 a v piatok od 7:30 do 14:00.


 
 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup

English version

34593664

Úvodná stránka