Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Kamióny na moste dočasne skončia 12. augusta

Kamióny na moste dočasne skončia 12. augustaVytlačiť
 

cestný most v HlohovciDeň „D“, ktorý ovplyvní dopravnú situáciu v Hlohovci a dotkne sa takmer každého nákladného dopravcu, je tu. K 12. augustu, po osadení dopravného značenia, bude z premávky po moste vylúčená nákladná doprava nad 12 ton. Dôvodom dopravných obmedzení je havarijný stav cestného mosta, a to do času, kým neprebehne jeho komplexná rekonštrukcia. Tá je naplánovaná na budúci rok.

Počas prvého augustového týždňa dôjde k postupnému osádzaniu značiek. Podľa informácií od Správy a údržby ciest TTSK, k odkrytiu značenia a k obmedzeniu dopravy na cestnom moste v Hlohovci dôjde od pondelka 12. augusta 2019.  Opatrenia boli prijaté najmä z dôvodu odľahčenia mostu vozidlami nad 12,5 tony. Výnimku na prejazd budú mať iba autobusy, vozidlá pre údržbu komunikácií a komunálne služby. K žiadnym iným výnimkám SÚC nepristúpila, hoci takýchto požiadaviek bolo mnoho.

Hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Mária Linkešová nás informovala aj o postupe polície voči tým, ktorí nebudú zákaz prejazdu cez most brať vážne. „Polícia od prvého dňa spustenia dopravných obmedzení bude situáciu dôsledne monitorovať a v prípade, že vodiči nebudú rešpektovať osadené značenie, policajné hliadky budú pripravené situáciu riešiť v zmysle zákona.“

Všetky potrebné informácie o pripravovanej rekonštrukcii môžete získať denne od 9:00 do 15:00 na telefónnom čísle 033/5531 287, 288, kl. 111 (SÚC) alebo na www.trnava-vuc.sk.


 
 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup

English version

34593807

Úvodná stránka