Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Výzva pre daňových dlžníkov

Výzva pre daňových dlžníkovVytlačiť
 

Výzva pre daňových dlžníkovMesto Hlohovec ako správca daní a poplatkov upovedomuje všetkých daňových dlžníkov, ktorí nemajú uhradenú daň z nehnuteľností, daň za psa a poplatok za komunálne odpady a drobné stavebné odpady za rok 2018, aby najneskôr do 15. septembra 2019 uhradili tieto nedoplatky.

Mesto Hlohovec súčasne zasiela daňovým dlžníkom aj výzvy na zaplatenie týchto nedoplatkov. Odporúčame dlžníkom, aby neodkladali úhradu nedoplatku na neskorší termín ako ten, ktorý je uvedený vo výzve na zaplatenie nedoplatku. Mestský úrad v tomto období pripravuje podklady na spracovanie návrhov na vykonanie exekúcie, ktoré podá do konca septembra 2019. Včasnou úhradou alebo riešením nedoplatku je možné predísť nepríjemnostiam spojeným s exekučným konaním, v ktorom sa dlh dlžníka zvyšuje už aj o trovy právneho zastúpenia a trovy exekúcie. V prípade, že si nie ste istý existenciou alebo výškou svojho dlhu, informujte sa na uvedených telefónnych číslach:

Daň z nehnuteľností: 033/ 7368 209
Miestny poplatok za komunálne odpady a DSO: 033/ 7368 232
Daň za psa: 033/ 7368 207

V prípade, že voči vám už je vedené exekučné konanie za daňový nedoplatok a máte otázky ohľadne výšky a druhu daňového nedoplatku alebo samotného priebehu exekučného konania, informujte sa na právnom referáte: 033/ 7368 203.

Ako predísť neželanej exekúcii?
- platiť v termíne ustanovenej v rozhodnutí alebo vo výzve na zaplatenie nedoplatku,
- platbu správne označiť ( VS, ŠS, KS),
- preberať doručované písomnosti z MsÚ,
- plniť si oznamovaciu povinnosť voči mestu.


 
 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup

English version

34593704

Úvodná stránka