Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Trnavský kraj ocenil najlepšie ekologické činy roka 2018

Trnavský kraj ocenil najlepšie ekologické činy roka 2018Vytlačiť
 

Trnavský kraj ocenil najlepšie ekologické činy roka 2018 Rekordných 20 projektov sa prihlásilo do súťaže Ekologický čin roka 2018, ktorú vyhlásil ôsmykrát Trnavský samosprávny kraj (TTSK) so zámerom upriamiť pozornosť na globálne problémy spojené so životným prostredím a na spôsoby ich riešenia na regionálnej úrovni.

Mesto Hlohovec nominovalo Smeťozbery dobrovoľníckej skupiny DOZOR HC (Dobrovoľný občasný zber odpadkov rukami Hlohovec), ktoré obsadili tretie miesto spolu s projektom Živá lúka OZ Zeleň. Ako uviedli Dozoráci: „Nie je to len naša zásluha - ďakujeme mestu Hlohovec za opäť úspešnú nomináciu a spoluprácu počas minulých rokov, ďakujeme každému človiečikovi v našom meste, ktorému záleží na tom, aby sme žili v čistejšom a zdravšom prostredí a tiež ďakujeme každému, kto priložil ruku k dielu počas minulého roka.“ Ocenenie si prevzali aj hlohovské školy - MŠ Hollého a Gymnázium Ivana Kupca. Blahoželáme a ďakujeme!


 
 

dnes je: 17.10.2019

meniny má: Hedviga

podrobný kalendár

webygroup

English version

34852278

Úvodná stránka