Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Program kina

 

Otvorená skupina náročného diváka
pri MsKC kino ÚSMEV v Hlohovci
sa rozhodla založiť – FILMOVÝ KLUB

pod názvom URANIA 1919
/názov FK je vlastne pôvodný názov kina Úsmev v Hlohovci/.

Cena klubového preukazu je 5,00 €. Preukaz FK je možné použiť v každom kine v SR na filmy premietané ako klubové. A ešte podstatné – vstupenka s preukazom stojí 2,00 € a vstupenka bez preukazu stojí 3,00 €.

 

Kino Úsmev začalo opäť premietať 4. júla 2019. Bližšie informácie o programe nájdete na webovej stránke kina www.kino.hlohovec.sk


 

OSTATNÉ AKCIE V MESTE


 

Mesačné svetlo lásky

Typ akcie:
Divadlo
Dátum:
27.7.2019
Do:
27.7.2019
Čas:
19.30 - 21.00 h
Miesto:
Zámok Hlohovec
Popis:
Počas poslednej júlovej soboty sa bývalé Erdödyovské sídlo vráti do obdobia roku 1801, kedy žil chudobný, ale veľmi nadaný hudobný génius LUDWIG VAN BEETHOVEN.
Tento nemecký skladateľ flámskeho pôvodu mal učiť hudbu tri mladé šľachtičné – Jozefínu, Teréziu a Giuliettu. Jednej z nich však maestro Beethoven od počiatku prekáža a voči polohluchému učiteľovi hudby vyhotoví zákerný plán. Plán pretvárky a neúprimnej lásky. Svoj zámer mladá slečna bez akýchkoľvek morálnych zábran začína naplno realizovať a postupne získava od Beethovena sľub o napísaní sonáty. Tridsaťročný Ludwig, zaslepený svojimi citmi voči mladej šľachtičnej, dni a týždne presedí za klavírom, až sa mu podarí skomponovať jedinečnú sonátu lásky. Sonátu mesačného svitu.

Predstavenie bude mať 2 vstupy – každý vstup trvá 70 minút. Na jednom predstavení sa môže zúčastniť najviac 80 osôb. Predstavenie sa bude konať v priestoroch zámockej knižnice.

Vstupné:5 eur

dnes je: 23.8.2019

meniny má: Filip

podrobný kalendár

webygroup

English version

34343521

Úvodná stránka