Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 8/2019

 Zivot_v_hlohovci.png


 

Život v Hlohovci - r. 2008 - č. 1

Novoročný príhovor primátora

primátor mestaVážení a milí Hlohovčania !

 

 

     Je mi cťou, že sa Vám môžem v týchto chvíľach a prostredníctvom tohto mesačníka prihovoriť a pomyslene tak vstúpiť do Vašich domácností. Túto dôveru si veľmi vážim a zároveň si uvedomujem bremeno zodpovednosti, ktoré spočíva na mojich pleciach.
     Len pred niekoľkými hodinami sme si v našich rodinách pripili perlivým šampanským na privítanie nového roka 2008 a súčasne sa rozlúčili s rokom 2007.

     List z kalendára, ktorý mal dátum 31. december 2007 je položený na stole ako minulosť. Minulosť, za ktorou sa dnes chceme všetci obzrieť a bilancovať. Porovnať to, čo nám predchádzajúci rok priniesol, ale aj naopak, v čom bol pre nás záporným, či menej radostným a šťastným. Každému z nás sa vryl do pamäte iným spôsobom. I keď sa nám v uplynulom roku mnohé nezdarilo podľa našich predstáv a nech to bolo z akejkoľvek príčiny, ktorú nikdy nedokážeme zmeniť, verme a buďme presvedčení, že existujú veci, ktoré máme spoločne v rukách a ktoré dokážeme pri troche dobrej vôle pre spoločnú vec zrealizovať.
Zamyslime sa a zhodnoťme to, čo sme spoločne dosiahli, poďakujme sa tým, ktorí sa na úspechoch podieľali, ale aj predovšetkým tým, ktorí dobrú vec podporovali alebo jej len verili.
Novoročné dni sú mimoriadne ale po nich prídu dni všedné, nabité povinnosťami a každodennou prácou. Aby sme ich dokázali prežívať spokojne a vyrovnane, dajme si spoločne tie najkrajšie predsavzatia, ktoré nás povedú počas celého roka 2008.

     Milí spoluobčania, za všetko dobré, čo sa pre mesto urobilo v roku 2007 sa chcem úprimne poďakovať.

    Moja vďaka patrí všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o jeho rozvoj a zveľaďovanie: poslancom, pracovníkom mestského úradu, podnikateľským subjektom a živnostníkom, ako aj organizáciám. No nielen im, ale predovšetkým našim občanom, ktorí zodpovedne pristupovali k základným občianskym povinnostiam, udržovali dobré susedské a medziľudské vzťahy a boli nápomocní pri skrášľovaní a zveľaďovaní nášho mesta. Jednoducho je určená všetkým, ktorí v tomto meste žijeme. Prajem Vám, vážení spoluobčania, počas celého roka 2008 veľa pekných chvíľ v rodinách, spoločenstvách, v zamestnaní, ako aj v osobnom živote, aby sa Vám splnili Vaše predsavzatia a ciele, ktoré ste si na prahu nového roka dali. Zdravie, pokoj a spokojnosť želám všetkým rodinám ale aj tým, ktorí žijú osamotení. Úprimnosť, čestnosť a zhovievavosť nech nás všetkých sprevádza na každom kroku, aby sa nám spoločne podarilo prekonávať všetky ťažkosti a úskalia života a nech je naším každodenným spoločníkom v roku 2008 len šťastie.

PhDr. Ján Dlhopolček
primátor mesta Hlohovec

 

 


 

dnes je: 23.8.2019

meniny má: Filip

podrobný kalendár

webygroup

English version

34346496

Úvodná stránka