Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2008 - č. 1

Klub dôchodcov Peter jubiluje

členovia klubu dôchodcovKlub dôchodcov Peter jubiluje


     Desať rokov v trvaní klubu je dlhý čas a práve 10 ročnou činnosťou sa môže pochváliť Klub dôchodcov Peter. Toto okrúhle jubileum oslávili početní členovia klubu poslednú novembrovú nedeľu v reštaurácií Mier. Slávnosť bola zároveň ich výročnou schôdzou.

   Podujatie otvorila predsedkyňa samosprávy Mária Findorová a oboznámila členov a hostí s aktivitami klubu za ostatný rok. Obdobie od založenia až po súčasnosť zhodnotila vedúca klubu Mária Tomaščíková.

    Pri tejto príležitosti sa prítomným prihovoril primátor mesta PhDr. Ján Dlhopolček. Medzi hosťami nechýbal riaditeľ Bytového hospodárstva Ing. Milan Domaracký a poslanci volebného obvodu č. 6, Ing. Martin Balla, Ing. Peter Frydecký a Ing. Miroslav Začko.
    Seniori z Klubu dôchodcov Peter mali hneď dva dôvody na oslavu. Okrem desaťročného výročia tu niektorí členovia spoločne oslávili svoje životné jubileá. Do tanca dôchodcom hrala hudobná skupina Mustafo.

- red.-

foto: HcTV


 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

webygroup

English version

34627446

Úvodná stránka