Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 8/2019

 Zivot_v_hlohovci.png


 

Život v Hlohovci - r. 2008 - č. 1

Športová olympiáda všestrannosti detí materských škôl

Športová olympiáda všestrannosti detí materských škôl


účastnícisúťažiace deti

 
     Dňa 22. novembra 2007 sa pod záštitou Mesta Hlohovec, Mesta Vrbové a Trnavského oblastného športového združenia, uskutočnila športová olympiáda všestrannosti detí materských škôl. Zúčastnili sa jej víťazi jednotlivých materských škôl z okresu Hlohovec a materských škôl Vrbové. Najlepší predškoláci si prišli zmerať svoje fyzické sily do Mestskej športovej haly na Zábraní v Hlohovci.
     Oblastné finále sa konalo za prítomnosti primátorov oboch miest, predstaviteľov mesta, pozvaných hostí, sponzorov a rodičov detí. Deti súťažili v dvoch chlapčenských a v dvoch dievčenských kategóriách : beh z vysokého štartu na 2 x 10 m, hod loptou do diaľky a skok do diaľky z miesta.
     Umiestnenia: V kategórii mladšie dievčatá D-1:
1. Vanesa Boháčiková, MŠ Vinohradská , Hlohovec. 2. Ema Kleimanová, MŠ Vrbové. 3. Natália Fulírová, MŠ Fraštacká, Hlohovec. V kategórii staršie dievčatá D - 2 :
1. Veronika Žemlová, MŠ Fraštacká, Hlohovec, 2. Eva Manáková, ZŠ s MŠ Červeník, 3.Michaela Valková, Trebatice. V kategórii mladší chlapci Ch - 1:1. Denis Minárik, MŠ Trebatice, 2. Dominik Kupec, MŠ Leopoldov, 3. Erik Straka, MŠ Krakovany. V kategórii starší chlapci Ch - 2:1. Filip Zdenek, MŠ Horné Trhovište, 2. Patrik Varga, MŠ Trebatice, 3. Roman Kučera, MŠ Vinohradská, Hlohovec.
     V celkovom hodnotení boli o 266 bodov úspešnejšie deti z okresu Hlohovec. Za víťazstvo v oblastnom finále získali putovný pohár.
     Poďakovanie za zorganizovanie tejto akcie patrí Mestu Hlohovec, Školskému úradu v Hlohovci, Trnavskému oblastnému športovému združeniu a vedeniu materskej školy na Fraštackej ul. Poďakovanie sponzorom: Mesto Hlohovec, Trnavský samosprávny kraj, Trnavské oblastné športové združenie, Bytové hospodárstvo, Ing. Pavol Sobotovič, s.r.o., Hlohovec, EMA - Detský textil, Pribinova ul., Hlohovec, In CERAM - Sereďská, Šulekovo, Vodárenské a technické služby s.r.o., Hlohovec, MsKC Hlohovec, MIKO Hlohovec, ANDACO Hlohovec.

SOÚ - školský úrad
Mgr. M. Loskotová, Mgr. Z. Hromeková
foto: HcTV


 

dnes je: 23.8.2019

meniny má: Filip

podrobný kalendár

webygroup

English version

34346483

Úvodná stránka