Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2008 - č. 1

Hlohovskí kickboxéri na výslní

Hlohovskí kickboxéri na výslní

 hlohovskí kickboxeri   

V sobotu 20. októbra 2007 sa v športovej hale Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici uskutočnilo 1. kolo Slovenského pohára v kickboxe. Na kole sa prezentovalo 129 pretekárov z 20 klubov Slovenska, ktorí súťažili v light contacte mládeže a seniori si to rozdávali v semi contacte, full contacte a v novozavedenej plno kontaktnej disciplíne podľa pravidiel K-1.
     Do bojov zasiahla aj 3 členná pretekárska výprava hlohovských kickboxérov pod trénerským vedením Romana Polgára.
     Jozef Púchly vo full contacte seniorov do 75kg podľahol po dvoch vyhratých zápasoch až vo finále tesne na body úradujúcemu vicemajstrovi Európy Pavlovi Garajovi z Popradu ( pre čitateľov známejší z exhibičného zápasu Rocky vs Drago v reality show Vyvolení).
     Stanislav Kováčik pri svojej premiére vo full contacte seniorov do 81 kg prehral vo vyrovnanom zápase na body s neskorším víťazom Martinom Mašlárom z Košíc.
     Milan Nosál sa predstavil vo veľkom štýle v K-1 do 81 kg proti Martinovi Hurajtovi z Popradu. Vo finálovom zápase sa v ringu „ zdržal“ iba necelé 2 kolá a vyhral po jednoznačnej prevahe vzdaním súpera tzv. RSC.
     Druhé kolo Slovenského pohára sa uskutoční 15. decembra v Košickej Infinity aréne v disciplínach light contact a low kick seniorov.

 

František Pokrývka
foto: FP


 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

webygroup

English version

34611743

Úvodná stránka