Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 10/2019

 ZvHC_10_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2008 - č. 1

Adventné stretnutie

Adventné stretnutie

 stretnutie

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Adventné stretnutie pre ťažko postihnuté a handicapované deti pripravil 29. novembra Úsek sociálnych vecí a rodiny hlohovského detašovaného pracoviska ÚPSVAR Piešťany za spolupráce MsÚ Hlohovec a ZUŠ Hlohovec.

     Stretnutie týchto detí a ich rodičov sa uskutočnilo v refektári Vlastivedného múzea Hlohovec. Tieto elegantné priestory poskytli stretnutiu slávnostný rámec. Detičky až po juniorov s rôznym stupňom a typom postihnutia sprevádzali rodičia, pre ktorých toto stretnutie prinieslo trochu radosti a spoločenskej zábavy.

     Prítomní potleskom ocenili vystúpenie tanečníkov klasických tancov z TK Dance, ale najmä chytľavé melódie ľudových piesní sprevádzajúce tance DFS Inovček. Najmä deti boli očarené folklórnym pásmom "Traja králi idúci za hviezdou".

     Deti sa potešili darčekom - vianočnej kolekcii a mikulášskemu balíčku so sladkosťami, ktoré boli zakúpené vďaka dlhoročnému sponzorovi tohto podujatia Ing. Mariánovi Ratulovskému.

     Poslanec VÚC TT Ing. Milan Domaracký ocenil náročnú prácu sociálnych pracovníkov a obetavosť rodičov, ktorí neumiestňujú postihnuté deti do sociálneho zariadenia. Sami ich vychovávajú a vzdelávajú.

 

Ing. Jana Šimurková

Foto: J.Š.


 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

webygroup

English version

34831616

Úvodná stránka