Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 10/2019

 ZvHC_10_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2008 - č. 2

Seniori a euro

Seniori a euro

     Spotrebiteľský inštitút a Jednota dôchodcov na Slovensku pripravili projekt Seniori a Euro dotovaný Ministerstvom financií.
     Pre funkcionárov Okresných organizácii JDS z Trnavského kraja sa uskutočnil seminár dňa 17. januára 2008 v zasadačke ObÚ v Trnave. Cieľom seminára bolo prispieť k tomu, aby euro bolo občanmi hodnotené komplexnejšie, s väčšou dôverou a istotou. Fundovaní lektori Doc. Pavel Hraška, predseda správnej rady SI, Ing. Ľuboš Pavelka z Ekonomickej univerzity, Ing. Alena Valachová, projektová manažérka SI a Ing. Michal Miartan PhD, podpredseda Ú-JDS hovorili najmä o histórii eura, plnení konvergenčných kritérií, národnom pláne zavedenia eura s dôrazom na ochranu spotrebiteľa a očakávané dopady po zavedení eura na občana. V diskusii odpovedali na celý rad otázok prítomných, ktoré sú pre bežného občana nejasné. Funkcionári okresných organizácii JDS následne pripravia takýto seminár pre funkcionárov ZO JDS a kluby dôchodcov v okrese. Druhá fáza seminára bude pokračovať v II. polroku po definitívnom schválení nášho vstupu do eurozóny.

 

 

Jozef Oravec, predseda OO JDS Hlohovec


 

dnes je: 17.10.2019

meniny má: Hedviga

podrobný kalendár

webygroup

English version

34850440

Úvodná stránka