Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 10/2019

 ZvHC_10_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2008 - č. 2

Primátorsky ples sa vydaril

Primátorsky ples sa vydaril

 

plesples

  

     Nádherné róby a elegantné obleky a žakety, k tomu do tanca hudba skupiny Superband, diskotéka DJ Mariána Kuklu a skutočne bohatá tombola. To bol obraz lesku Mestského presu konaného pod záštitou primátora mesta PhDr. Jána Dlhopolčeka, ktorý sa uskutočnil 18. januára v Dome kultúry Hlohovec. Nedávno vynovená veľká sála Domu kultúry Hlohovec bola dôstojným priestorom pre otvárací ples tohtoročnej plesovej sezóny.
     Plesu dominovala pohoda, úsmevy a radostná nálada. Predtancovanie patrilo párom z klubov TK M – DANCE Hlohovec, Miro a Nina TK UNI-DANCE Hlohovec a Adam a Dominika z EXTRA DANCE TEAM Bratislava. Predviedli publiku ich nádherné súťažné kreácie. Hviezdou plesu bola športovo-tanečná skupina Capoeira oxumare. Capoeira je ľudovým tancom, ktorý je veľmi populárny v Brazílii a odtiaľ sa rozšíril do celého sveta. Tento šport je zaujímavou kombináciou prvkov tanca, bojového umenia, akrobacie a hudby. Plesajúci s obdivom pozorovali týchto bojových tanečníkov, ako dokážu byť v neustálom pohybe a ako flexibilne pracujú s rukami a nohami.
     Príjemne stúpalo napätie príchodom polnoci a šťastena sa usmiala na Andrea Vargu, ktorý si odniesol z primátorského plesu prvú cenu – motocykel. Po odovzdávaní cien zostalo už len vychutnávať si zostávajúci čas plesovej zábavy plnými dúškami a prípadne sa tešiť na ďalšie. Veď sezóna plesov v Hlohovci iba začína.

 

Ing. Jana Šimurková

Foto: HcTV


 

dnes je: 17.10.2019

meniny má: Hedviga

podrobný kalendár

webygroup

English version

34850519

Úvodná stránka