Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 10/2019

 ZvHC_10_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2008 - č. 2

Šport bez hraníc 2007

Stolnotenisový turnajŠPORT BEZ HRANÍC 2007 


     Stolnotenisový turnaj žiakov pod názvom ŠPORT BEZ HRANÍC (V. ročník) sa uskutočnil 15.decembra 2007 v stolnotenisovej herni KST Slovakofarma Hlohovec. Pôvodne sa mal turnaj uskutočniť 17. novembra v Trnave – Modranke. Avšak pozvané družstvá pre nevyhovujúci termín účasť odriekli. Akcia sa uskutočnila až v decembri a zúčastnili sa jej vybrané 3-oj členné družstvá žiakov (roč. 1992 a mladší): výber Trnavského kraja, výber Považia – Piešťany, výber okresu Galanta – Veľká Mača, výber okresu Trnava (Biogal Špačince) a domáci – výber okresu Hlohovec. Družstvá hrali systémom každý s každým a jednotlivé stretnutia sa hrali na 4 víťazné zápasy so siedmych. Hlavným rozhodcom bol Vít Dobiš.
     Poradie na prvých troch miestach: 1. výber Trnavského kraja, 2. Považie – Piešťany a 3. okres Hlohovec. Turnaj mal napriek neúčasti dvoch v súčasnosti najlepších žiakov Trnavského kraja: Stehlík Michal (Piešťany) a Jančovič Martin (Bricon Trnava) dobrú úroveň. Víťazom sa stal nakoniec suverénne výber Trnavského kraja, hoci papierovo boli miernymi favoritmi hráči Piešťan. Najvyrovnanejšie stretnutie bol v závere súboj o 2. miesto (Piešťany – Hlohovec), v ktorom o najtesnejšom víťazstve Piešťan rozhodla štvorhra.
     Pohár predsedu TTSK, medaile a diplomy odovzdali: Róland Osvald – výkonný tajomník TKŠZ, Anton Halenár (TTSK – odbor školstva a telovýchovy) a Milan Vnenčák z Regionálnej asociácie telovýchovných jednôt. Víťaznú trofej prevzal kapitán víťazného družstva p. Kánya. Výber kraja hral v zložení: Pažma Lukáš (Maco Trnava), Rábara Marcel a Čapkovič Boris (obaja Bricon Trnava) . Lukáš Pažma bol zároveň najúspešnejším hráčom turnaja – vyhral všetky svoje zápasy. Okrem víťazného družstva svojimi výkonmi upútali Juraj Stanek – Hlohovec a Bíró Bálint – Veľká Mača. Hlavný organizátor, tajomník TKŠZ PhDr. Róland Osvald na záver poďakoval účastníkom (hráčom i vedúcim) za predvedené výkony a zaželal im, aby dnes získané medaile krajského významu boli v budúcnosti medailami s celoslovenským emblémom.

Vít Dobiš
hlavný rozhodca

Foto: HcTV


 

dnes je: 17.10.2019

meniny má: Hedviga

podrobný kalendár

webygroup

English version

34850794

Úvodná stránka