Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 10/2019

 ZvHC_10_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2008 - č. 2

Zentiva Cup 2007

Zentiva Cup 2007
účastníci turnajaspoločná fotka

             

    Nohejbalový klub Zentiva Hlohovec ukončil športovú sezónu usporiadaním 9. ročníka nohejbalového turnaja hráčov - amatérov „ ZENTIVA CUP 2007“.
     Pod záštitou generálneho riaditeľa MUDr. Alexandra Černáka si v Mestskej športovej hale v Hlohovci zmeralo svoje sily desať amatérskych mužstiev, z toho šesť z radov zamestnancov Zentivy, dve z Hlohovca a dve z partnerskej Žiliny. V dvoch skupinách prebiehali vzájomné duely v tvrdej a náročnej konkurencii. Napriek priateľskému duchu a blížiacej sa atmosfére vianočných sviatkov nikto nikomu nič nedaroval. Športové výkony na palubovke prítomní diváci častokrát odmeňovali búrlivým potleskom. Vo finále sa stretli mužstvá Zentivy II – Logistika a Zentivy I – Hasiči, v ktorom po dvojsetovom boji sa šťastena priklonila na stranu Hasičov. Mužstvo v zložení – Peter Forro, Koloman Vavruš a Miro Beták sa posadilo na nohejbalový trón amatérskych športovcov Zentivy.
     Podpora športových aktivít patrí už tradične medzi najzaujímavejšie výhody poskytované firmou. Vysoká účasť a športovo-spoločenská úroveň podujatia nenechala nikoho na pochybách, že podpora takýchto aktivít zo strany vedenia spoločnosti nachádza dobrú odozvu a že takéto stretnutia sú nenahraditeľným fenoménom v budovaní a upevňovaní medziľudských vzťahov, v uspokojovaní záujmov a záľub v oblasti telesnej kultúry , vo vytváraní podmienok na upevňovanie zdravia a vo zvyšovaní telesnej a duševnej zdatnosti a športovej výkonnosti.

 

Ing. Vladimír Hromada
Foto: Monika Forrová


 

dnes je: 17.10.2019

meniny má: Hedviga

podrobný kalendár

webygroup

English version

34850479

Úvodná stránka