Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 10/2019

 ZvHC_10_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2008 - č. 2

Monitor 9

MONITOR 9

     MŠSK pokračuje v školskom roku 2007/2008 , v celoplošnom testovaní žiakov 9. ročníkov základných škôl: z matematiky, vyučovacieho jazyka a štátneho jazyka.
     Toto testovanie nadväzuje na predchádzajúce monitorovanie vedomostnej úrovne žiakov. Testovanie bude vykonané 6. februára 2008 vo všetkých základných školách s vyučovacím jazykom slovenským, maďarským a ukrajinským na celej populácii žiakov, okrem žiakov s mentálnym postihnutím. Náhradné testovanie sa v tomto školskom roku konať nebude. Žiaci môžu používať pri riešení úloh z matematiky rysovacie pomôcky a kalkulačku. Žiakov so ŠVVP otestujú v ten istý deň podľa individuálneho časového programu.
     Ukážky úloh k I. časti testov z matematiky a z vyučovacích jazykov nájdete na webovej stránke www.stadpedu.sk v časti Certifikačné merania - Celoplošné testovanie deviatakov - Monitor 9 kde sú zverejnené testy z predchádzajúcich rokov. Výsledky testov vyhodnotí ŠPÚ na reprezentatívnej vzorke. Kľúče správnych odpovedí budú zverejnené dňa 8. februára 2008 na webovej stránke www.statpedu.sk.

 

Mgr. M. Loskotová, SOÚ - školský úrad,
redakčne krátené


 

dnes je: 17.10.2019

meniny má: Hedviga

podrobný kalendár

webygroup

English version

34850754

Úvodná stránka