Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2008 - č. 3

Prípitok, poďakovanie a želanie...

prípitokPrípitok, poďakovanie a želanie...

 

...do nového roku. To patrí k tradícii podujatia Novoročná čaša. V refektári Františkánskeho kláštora 25. januára prijal primátor mesta PhDr. Ján Dlhopolček podnikateľov, predstaviteľov mestských firiem, bánk, vojska, polície, zdravotníctva, mestskú radu, poslancov a vedúcich úradov. Novoročnú čašu možno vnímať ako ďalšie pokračovanie snáh primátora Jána Dlhopolčeka zveľadiť mesto Hlohovec. S úmyslom osloviť tých, ktorí vedia vytvárať hodnoty a v spolupráci s podnikateľmi i predstaviteľmi inštitúcií, ktorí majú riadiace schopnosti, hovoriť o spoločnom zámere, robiť plány s cieľom povzniesť mesto Hlohovec. V príhovore poďakoval najmä tým podnikateľom, ktorí pomohli udržať zamestnanosť v meste. K takémuto spoločenskému stretnutiu patrí už tradične kultúrny program. Svoje umenie a profesionalitu predviedli spevák Janko Bielik, koncertní hudobníci Mgr. Gabriela Drgoňová a Mgr. Pavol Karaba. Umeleckým slovom prispela Ing. Mária Janíčková.

     Mnohí sa iste dobre cítili v príjemnej atmosfére, ktorú umocnila slávnostná recepcia. Viacerí nešetrili slovami uznania na adresu organizátorov - Oddelenia spoločenských vecí MsÚ za vkusne naaranžované a oku lahodiace slávnostné pripravené stoly.

 

Ing. Jana Šimurková

foto: HcTV


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup

English version

34662999

Úvodná stránka