Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2008 - č. 3

Novoročný turnaj mužov MŠK Hlohovec

jeden z ocenenýchNovoročný turnaj mužov MŠK Hlohovec

 

     Dňa 26. januára 2008 sa konal v Mestskej športovej hale na Zábraní medzinárodný turnaj  mužov v hádzanej. Turnaja sa zúčastnilo 68 hádzanárov v 4 družstvách: Muži hrali systémom každý s každým 2x25 minút. Turnaj vyhrala reprezentácia "21" so 6 bodmi, druhý sa umiestnili MŠK Hlohovec so 4 bodmi. Tretie miesto patrí Gänserndorfu s 2 bodmi a zemiaková medaila zostala bezbodovému Tento ETO Györ. Najlepší strelec turnaja bol František Zaťko - MŠK Hlohovec a najlepší brankár Herjeczki Balázs - Tento ETO Györ.

     Prezident MŠK Hlohovec Ing. Pavol Sobotovič odovzdal víťazným družstvám, najlepšiemu strelcovi a brankárovi poháre a poďakoval všetkým za účasť. Do Mestskej športovej haly sa na turnaj prišlo pozrieť priemerne 260 divákov. Turnaj splnil svoj cieľ, aby sa družstvá pripravili na jarnú časť hádzanárskej súťaže.

 

Alena Uhráková

Mestský športový klub Hlohovec

foto: Š. Horvath


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup

English version

34662897

Úvodná stránka