Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2008 - č. 7

Medzinárodný deň detí v Dome kultúry

Medzinárodný deň detí v Dome kultúry 


vystúpenie kúzelníka
     Bol to vynikajúci nápad presťahovať mestskú oslavu MDD do Domu kultúry. Lepší komfort pre deti i rodičov, ale i aktérov a vystupujúcich umelcov. Deti vo veľkej sále DK privítala nádherná výzdoba z balónikov zoskupených do rozličných postáv, paliem, reťazí a iných tvarov.
     Deti väčšie i menšie si užili súťaží v usmievaní, robení drepov, kľukov, škľabení, atď. o rozličné sladkosti, ktorých bolo ozaj hojne. Potom nastúpil na scénu kúzelník Melis - Majster Slovenska v mágii. Všetci s obdivom pozorovali jeho triky. Vystriedala ho finalistka Superstar Dominika Mirgová, v tanečných kreáciách sprevádzaná svojim otcom. Zaspievala nielen známe hity, ale i svoju tvorbu z najnovšieho CD. Deti mali možnosť si dať pomaľovať tvár, prezrieť si požiarne vozidlo a vozidlo záchrannej zdravotnej služby.

 

Text: Ing. Jana Šimurková

foto: HcTV


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup

English version

34656602

Úvodná stránka