Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2008 - č. 7

La Luna opäť zažiarila

La Luna opäť zažiarila 

Roman Maron a Kristína Hudecová     Klub súťažného tanca La Luna Hlohovec, ktorého generálnym sponzorom je Zentiva, opäť zažiaril, tentoraz však vo svetle skutočných rámp.
     Dlhoroční členovia Klubu Roman Maron a Kristínka Hudecová, ktorí tvoria v poslednej dobe veľmi úspešný tanečný pár, zatancovali v nedeľu 25. mája 2008 pred vypredanou sálou PKO Bratislava v rámci programu Let΄s Dance 2 hravý tanec cha-cha. Tento latinsko-americký tanec pochádza z Kuby. Vznikol z členovia klubumamba rumby
po vplyve jazzu. Základom tanca je postupná premena a názov tanca vznikol údajne na základe zvuku, ktorý pri tejto premene vydávajú topánky tanečníkov. Cha-cha je charakteristická hravosťou a koketériou, je živá a prekvapivá, pretože nikdy neviete presne odhadnúť, aký nasledujúci pohyb alebo figúru tanečný pár zatancuje. V krátkom dvojminútovom vystúpení obaja tanečníci predviedli úžasný výkon, ktorý zdvihol všetkých divákov zo sedadiel. Odmenou im bol dlhotrvajúci skandovaný potlesk divákov, súťažiacich tanečníkov i poroty. Svoj tanec, za ktorí boli odmenení titulom Avon kráľovná – Avon kráľ, venovali z vďaky za obrovskú podporu klubu starostovi obce Koplotovce Ing. Rudolfovi Štefanovičovi s prianím skorého uzdravenia po nedávnej vážnej operácii.
     Členovia klubu na čele s Marcelou Spišiakovou, ktorá je predsedníčkou a trénerkou zároveň, chcú i touto cestou poďakovať Zentive za podporu a pevne veria, že i naďalej budú svojho generálneho sponzora čestne a úspešne reprezentovať na domácich i zahraničných tanečných parketoch.

 

Text a foto Ing. Peter Maron


 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup

English version

34592213

Úvodná stránka