Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 8/2019

 Zivot_v_hlohovci.png


 

Život v Hlohovci - r. 2009 - č. 3

Cítia sa dobre, aj nažívajú dobre

Príhovor predsedu klubuCítia sa dobre, aj nažívajú dobre

 

     Tak možno charakterizovať Klub dôchodcov Ruža v Hlohovci. Jeho členská základňa má 177 členov, prevládajú ženy. Tých je 132, ako sme sa dozvedeli na výročnej bilancii klubu 25. januára 2009. Najmladšia členka má 37 rokov a je invalidná dôchodkyňa, najstaršia má 89 rokov. Klubisti z Ruže sa pravidelne stretávajú, raz mesačne oslavujú jubilantov, minulý rok zorganizovali 112 akcií. Udržujú družobné styky, absolvujú výlety, vzdelávanie, spolu navštevujú kultúrne podujatia, športujú ale i brigádujú. Radi si zatancujú, ale pomôžu i tým v núdzi.
     Dlhoročným vedúcim klubu je Ing. Florián Kubínsky, ktorého zvolili znovu na obdobie rokov 2009 - 2011. To, že bol dlhoročný funkcionár a riaditeľ prosperujúceho podniku sa prenáša i do práce klubu Ruža, čoho dôkazom je ich bohatý a zaujímavý program.
     Ing. Kubinský si spomína na mladé časy, kedy bola tendencia stretávania sa mladých v kluboch. Teraz je podľa neho taký fenomén, že starí, tí niekdajší mladí sa tešia na stretnutia v klube, kde sa dobre zabavia. Tam sa cítia a aj nažívajú dobre.

 

Ing. Jana Šimurková

Foto: KD Ruža
 


 

dnes je: 23.8.2019

meniny má: Filip

podrobný kalendár

webygroup

English version

34347063

Úvodná stránka