Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2009 - č. 3

Informácie pre voličov

Informácie pre voličov

 

Voličské preukazy

Oprávnenému voličovi, ktorý nebude môcť voliť vo volebnom okrsku, v ktorom je zapísaný do zoznamu oprávnených voličov, vydá obec po vyhlásení voľby na jeho žiadosť voličský preukaz a zo zoznamu oprávnených voličov ho vyčiarkne. Vyčiarknutie platí iba na čas vykonania voľby prostredníctvom voličského preukazu. Voličský preukaz oprávňuje na zápis do zoznamu oprávnených voličov v ktoromkoľvek volebnom okrsku; zápis platí iba na čas vykonania voľby.


Prenosné volebné schránky

Volič, ktorý sa nemôže dostaviť do volebnej miestnosti a zdržiava sa v čase voľby v obci, v ktorej má trvalý pobyt, má právo požiadať okrskovú komisiu o vykonanie hlasovania do prenosnej volebnej schránky. V takom prípade okrsková volebná komisia vyšle aspoň dvoch svojich členov s prenosnou volebnou schránkou, obálkou a hlasovacím lístkom. Volič hlasuje tak, aby sa dodržala tajnosť hlasovania.

 

Kontakt: MsÚ Hlohovec, úsek evidencie obyvateľstva, p. Eva Škublová, č.tel. 033/7368 206
 


 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

webygroup

English version

34627404

Úvodná stránka