Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 8/2019

 Zivot_v_hlohovci.png


 

Život v Hlohovci - r. 2009 - č. 3

Kamerový monitorovací systém

výstupy z kamierKAMEROVÝ MONITOROVACÍ SYSTÉM

 

     Kamerový monitorovací systém sa javí ako jeden z najúčinnejších preventívno-bezpečnostných prostriedkov používaných mestskou políciou. V súčasnej dobe je v meste inštalovaných 13 bezpečnostných kamier, z toho 3 stacionárne.
     V mesiaci december bola zo štátneho rozpočtu na základe schválenia Rady vlády SR poskytnutá na kamerový monitorovací systém v meste Hlohovec dotácia vo výške 1 500 000.- Sk. S prácami sa začalo v prvej polovici decembra. Kamerový monitorovací systém sa rozšíril o 4 bezpečnostné kamery: o stacionárnu kameru č. 10, ktorá je umiestnená na križovatke ulíc Šafárikova-Vinohradská a monitoruje všetky vozidlá vychádzajúce z ulice Vinohradská, o kameru č. 11 - otočnú, ktorá je umiestnená na križovatke ulíc Kopernikova-Vinohradská, kameru č. 12 - otočnú, umiestnenú na ulici Manckovičova, na rohu oplotenia Bytového družstva (prechodu do NsP) a monitoruje priestor smerom na Nábrežie A. Hlinku a parkovisko áut smerom k ulici M. Bela a o kameru č. 13 - otočnú, umiestnenú na konci ulice Svätopeterská na ochrannom vale, ktorá monitoruje pohyb osôb i automobilov vyvážajúcich rôzny odpad do tejto lokality. 

 

Text a foto: MsP
 


 

dnes je: 23.8.2019

meniny má: Filip

podrobný kalendár

webygroup

English version

34346852

Úvodná stránka