Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2010 - č. 1

Novoročný príhovor primátora

 primátor mesta Hlohovec Vážení a milí spoluobčania!
     Považujem za veľkú česť, že sa Vám môžem opätovne takýmto spôsobom prihovoriť, pozdraviť Vás a na prahu nového roka Vám a Vašim rodinám popriať veľa zdravia, šťastia, spokojnosti, pohodu v rodine a úspech v zamestnaní a v spoločnosti. To všetko sú hodnoty, ktoré majú a budú mať nevyčísliteľnú cenu bez ohľadu na číslovku tisícročia a ktoré nám pomáhajú zvládnuť bežné i mimoriadne životné situácie. Prajem Vám, aby problémov bolo čo najmenej a naopak, aby ste si príjemných situácií a radostí užívali vo veľkých dávkach.
     V tejto chvíli je už rok 2009 minulosťou. Síce nie až takou vzdialenou, ale napriek tomu o ňom vždy budeme hovoriť v minulom čase. Bol to rok, kedy naša republika vstúpila do eurozóny, kedy slovenskú korunu definitívne nahradilo euro, ale i rok volieb a rok, kedy sme citlivejšie a bytostnejšie začali vnímať a podaktorí z nás i na vlastnej koži pociťovať nepopulárne a často vyslovované slovné spojenie "hospodárska kríza".
     Koniec každého uplynulého roka je i malou zastávkou v živote každého z nás, menšieho, či väčšieho bilancovania ale i časom stanovenia si určitých predsavzatí na ďalšie obdobie, či sa to už týka vecí verejných alebo osobných. Pre niekoho sú menšie, ale o to reálnejšie, pre iného väčšie a ich uskutočnenie bude stáť nemalé úsilie. Na konci by však malo byť "urobil som všetko, čo bolo v mojich silách!"
     Účelom novoročného pozdravu nie je vymenovať priority na nasledujúce obdobie. Verte, že všetky zámery, ktoré sa budem s Vašou pomocou snažiť zrealizovať budú mať jeden jediný cieľ a to, zlepšenie podmienok života v našom meste.
     Vážení spoluobčania, ďakujem Vám za Vaše pochopenie a trpezlivosť pri riešení najpálčivejších problémov v našom meste, ďakujem Vám za Vašu podporu, ochotu pomôcť ale i ochotu navzájom sa počúvať, pretože iba tak máme šancu nájsť hľadanú harmóniu nielen v srdci, ale i na duši.

 

PhDr. Ján Dlhopolček


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup

English version

34663339

Úvodná stránka