Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2010 - č. 1

Michal Štefek na Hanuman Cup IV

 Michal Štefek     Michal Štefek je študent 1. ročníka Strednej odbornej školy v Hlohovci, odbor propagačná grafika. Tam treba najmä estetické cítenie.
     Má aj iný talent a to na šport. Je fyzicky zdatný, psychicky odolný, nebojí sa súpera ani bolesti. Zvláda techniku boja. Učaroval mu tvrdý šport - Thajský box. Je to jedno z najtvrdších bojových umení a športov. V thaiboxe súperi do seba búšia päsťami a lakťami. Využívajú rôzne údery z rôznych pozícií. Musí rýchlo a obratne pracovať rukami. Obrana je pri thaiboxe najdôležitejšia, lebo kto sa nevie brániť, môže prísť k úrazu.
     Michal Štefek je členom CBŠ-PERUN-GYM Hlohovec, kde trénuje pod vedením Patrika Pokrývku.
     Tento talentovaný borec sa postavil do ringu aj 29. novembra 2009 v mestskej športovej hale v Šali. Konal sa tam turnaj HANUMAN CUP IV.
Tento galavečer thajského boxu zorganizoval HANUMAN GYM Šala. Uskutočnilo sa trinásť zápasov. Proti Slovákom sa predstavili i reprezentanti zo Srbska. V kategórii 1.D – 60 kg sa stal víťazom Michal Štefek. Jeho úspech možno inšpiruje ďalších nadšencov, ktorí by sa chceli venovať tomuto krásnemu a tvrdému športu.

 

Text: Ing. Jana Šimurková

Foto: CBŠ
 


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup

English version

34662906

Úvodná stránka