Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2010 - č. 1

Kolky pri príležitosti jubilea

 primátor mesta a hráči v kolkoch   Turnaj neregistrovaných hráčov v kolkoch s názvom „Najväčší turnaj VÚC Trnava“ bol určený amatérskym hráčom, ktorí nehrajú v extralige, I. alebo II.lige a majú trvalý pobyt v trnavskom kraji. Ako nás informoval predseda kolkárskeho klubu a organizátor turnaja Ing. Alexander Švec, turnaj sa konal pri príležitosti 60. výročia založenia kolkárskeho klubu v Hlohovci. Záštitu nad ním prevzal poslanec NR SR Ivan Varga, predseda VÚC TT Tibor Mikuš a primátor mesta Hlohovec Ján Dlhopolček.
     Hralo sa podľa pravidiel kolkárskeho športu.  V konečnom hodnotení sa viac darilo domácim hráčom kolkov. Najlepší bol Ľudovít Kusy, druhý bol Atila Horvát z Hlohovca, na treťom mieste skončil Jozef Kráľovič z Trnavy. V kategórii žien sa na prvých troch miestach umiestnili Hlohovčanky: 1. Petra Mlyneková, 2. Ľubica Ratkovská a 3. Naďa Bareková. „Najväčší turnaj VÚC Trnava“ bol prvým zo série podujatí konaných pri príležitosti 60. výročia založenia kolkárskeho klubu v Hlohovci.

Text a foto: Ing. Jana Šimurková


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup

English version

34662996

Úvodná stránka