Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2010 - č. 3

Športové aktivity nepočujúcich Hlohovčanov

Ľudia s postihnutým sluchom zásadu „v zdravom tele zdravý duch“ plne chápu a preto v ničom nezostávajú pozadu. Je overené, že šport zbližuje nepočujúceho človeka a stavia ho rovným medzi ľudmi. V ňom nachádzajú svoju radosť vo voľnom čase.
V Hlohovci máme veľmi aktívny Športový klub nepočujúcich. Je to hlavne zásluhou jeho predsedu Ladislava Svíčku, ktorý bol v mladosti veľmi aktívnym športovcom, teraz sa javí ako veľmi zručný manažér.
K posledným podujatiam, ktoré zorganizoval ŠKN v Hlohovci patrí 5 kolový turnaj v šachu nepočujúcich, ktorý zohrali
23. januára 2010 v Hlohovci vo svojej klubovni. Na prvom mieste, s troma víťazstvami jednou remízou a prehrou sa s 3,5 bodmi ocitol Šturc, druhé miesto získal Čulen za 2 víťazstvá a remízy, tretie miesto získal za 3 víťazstvá a 2 prehry Lančarič, tiež s 3 bodmi ako Čulen. Ďalšie poradie: 4. - Jaroš, 5. - Baloha a 6. miesto patrí Škodačekovi.
Hneď začiatkom roka sa rozbehli prvé 4 kolá I. a II. futsalovej ligy nepočujúcich. Zápasy sa odohrali 16. januára 2010 v Prešove. Športovci z nášho ŠKN v Hlohovci hrajú II. ligu. Zatiaľ sa ŠKN Hlohovec v tabuľke drží na veľmi peknom 2. mieste so 4 bodmi. Pred ním je ŠKN Prešov s 12 bodmi. Za ním nasleduje Sokol Bratislava , ktorý má tiež 4 body a 4. miesto za 3 body patrí ŠKN Nové Zámky.

Text: J. Šimurková


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup

English version

34663013

Úvodná stránka