Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2010 - č. 12

Vážení spoluobčania!

     Vďaka podpore občanov nášho mesta som mal možnosť stáť na jeho čele 8 rokov. Práve v tomto období sa mesto začalo dynamicky rozvíjať a výrazne zmenilo svoju tvár a stalo sa tak prirodzeným hospodárskym a kultúrnym centrom okresu.
     Toto všetko by nebolo možné bez schopných ľudí, ktorí sa na rozvoji mesta podieľali. Mal som šťastie, že som mohol s mnohými spolupracovať. Chcem sa preto poďakovať za spoluprácu všetkým poslancom mestského zastupiteľstva, členom mestskej rady, členom komisií, pracovníkom mesta, podnikateľom, združeniam a pochopiteľne Vám, občanom mesta za podporu počas môjho pôsobenia vo funkcii primátora mesta. Chcem sa Vám poďakovať za otvorenosť, zmysel pre spravodlivosť a snahu o hľadanie najlepšieho možného riešenia. S mnohými z vás som mal na veci často odlišný názor, ale to nič nezmenilo na vzájomnej úcte a rešpekte.
     S blížiacimi sa vianočnými sviatkami chcem všetkým zaželať zmysluplné, nikým a ničím nerušené prežitie týchto najkrajších dní v roku, pokoj a pohodu vo Vašich rodinách, nech atmosféra Vianoc vleje do vašich sŕdc nádej a očakávanie dní priaznivejších, ako boli všetky doteraz.
     Novému primátorovi ako i poslancom mestského zastupiteľstva prajem len múdre rozhodnutia, ktoré budú mať za cieľ pokračovať v tom, čo som ja pred ôsmymi rokmi začal.

 

PhDr. Ján Dlhopolček


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup

English version

34663000

Úvodná stránka