Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2010 - č. 12

Združenie kresťanských seniorov bilancuje

      Z činnosti ZKS vyberáme: v júli sa kresťanskí seniori stretli s pátrom Eliasom Vellom, OFM Conv., františkánom minoritom z Malty. Prednáška spolu so svätou omšou sa uskutočnila v Žiline a seniorom priniesla pekný duchovný zážitok.
     V auguste zorganizovalo ZKS zbierku šatstva, bielizne, prikrývok, čistiacich a hygienických potrieb pre povodňou postihnutú oblasť Handlovej a okolia. Starostovia obcií ako aj ťažko skúšaní občania boli vďační za túto materiálnu pomoc a hlohovskí seniori si odniesli dobrý pocit.
     V septembri putovali členovia ZKS do Šaštína, kde sa konala púť seniorov a ťažko chorých občanov z celého západoslovenského regiónu. Sv. omšu za starých a chorých v Šaštínskej bazilike celebroval emeritný biskup Trnavskej arcidiecézy Mons. Štefan Vrablec za asistencie 40 kňazov.
V mesiaci úcty k starším pripravilo Predstavenstvo ZKS pre svojich členov slávnostné posedenie. Prítomných potešili svojím vystúpením žiaci ZUŠ pod vedením Mgr. Baračkovej. V októbri seniori pookriali na duchovnej obnove vo farskom kostole Sv. Michala. V novembri sa uskutočnilo slávnostné posedenie jubilantov ZKS.

text: -ečá- 


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup

English version

34663343

Úvodná stránka