Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2010 - č. 12

Pre potešenie očí i duše

ukážka z výstavy      Seniori stále dokazujú, že sa vedia aktívne zapájať do rôznych umeleckých aktivít. Ani staroba a niekedy aj trasúce sa ruky im nezabránia tvoriť niečo nové, čo poteší oko i dušu. V septembri 2010 sa zúčastnili v partnerskom meste Hranice na výstave „Farby života“. V novembri tohto roka sa konala výstava tvorivých prác vo Výstavnej sieni Vlastivedného múzea. Svoje práce vystavovali seniori zo Zariadenia pre seniorov Humanus, ako aj priatelia z Hraníc, Holíča, Galanty. Vyšívané, háčkované, paličkované, maľované práce, decoupage (servítková technika), rôzne druhy mozaiky, krásne ozdobené drevené náramky, šperkovnice, svietniky, ... Všetko vlastnoručne zhotovené v rámci voľnočasových aktivít na arteterapii a ergoterapii, ako i v rámci osobného voľného času.
     Ďalším zapojením sa do aktívneho života bola pre seniorov z Harmonie a Humanusu účasť na súťaži „Svadobné dobroty a slivovica 2010“. 8. ročník súťaže sa uskutočnil v meste Hranice a Hlohovčania si priniesli pekné ceny – 1. miesto Mgr. Anna Kanská so svadobnou medovníkovou tortou, 2. miesto pani Táňa Gažovičová so slaným rezom Kysuce a 3. miesto pani Emília Zámočníková so šúlanými praclíkmi.

text a foto: JD


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup

English version

34662930

Úvodná stránka