Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2010 - č. 12

Vzpierači do extraligy

     Začiatkom novembra sa v TJ Sokol Hlohovec konalo finále ligy mužov vo vzpieraní. Súťaže sa zúčastnili kluby z Bratislavy, Krásna nad Kysucou, Hurbanova a domáci Hlohovec. Každý klub mohol postaviť 6 pretekárov. Hlohovec zastupovali Erik Janček, Ľuboš a Lukáš Ondrejkovci, Viktor Ostrovský, Peter Gajdoš a Adam Masnica.
      Súťaž prebiehala v dvoch disciplínach – trh a nadhod. Každý súťažiaci mal 3 pokusy a hodnotilo sa najviac získaných bodov podľa výkonov v teame. Celkovo boli v lige tri súťažné kolá. 1. miesto suverénne patrilo Hlohovčanom s počtom bodov 1462, čo bol takmer 130 bodový náskok pred Krásnom nad Kysucou. Tretí boli vzpierači z Bratislavy. Z Hlohovčanov sa najviac darilo Lukášovi Ondrejkovi a Adamovi Masnicovi, ktorí obaja zdvihli v trhu 125 kg a nadhode 155 kg. Toto víťazstvo zabezpečilo Hlohovčanom postup do extraligy mužov slovenského vzpierania.

 

text: -redakcia-


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup

English version

34662898

Úvodná stránka