Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 8/2019

 Zivot_v_hlohovci.png


 

Život v Hlohovci - r. 2011 - č. 3

Zo zásahov MsP vyberáme

     V utorok 11. januára 2011 v nočných hodinách hliadka MsP pri kontrole parku na Dilongovej ul. spozorovala tri osoby, z ktorých jedna držala v ruke palicu. Pri spozorovaní hliadky sa dali na útek a ani po opakovanej výzve nezastavili. Hliadka zastavila osobu s palicou a keďže nevedela preukázať svoju totožnosť, bola predvedená na OO PZ. Za uvádzane nesprávnych osobných údajov a za neuposlúchnutie výzvy hliadky MsP bola zadržanej osobe uložená bloková pokuta vo výške 30 Eur.
     V stredu 19. januára 2011 bolo zistené hliadkou MsP poškodenie dopravných značiek a znečistenie cyklotrasy. MsP žiada občanov o spoluprácu pri objasňovaní priestupku proti verejnému majetku.
     V piatok 21. januára 2011 hliadka MsP pri kontrole Železničnej ulice spozorovala mladíka ako poškodzuje smetnú nádobu. K maloletému mladíkovi (iba 13 rokov) bola privolaná matka, ktorá bola informovaná o chovaní svojho syna.
     V januári MsP začala s intenzívnou kontrolou venčenia psov. Hliadky sa zameriavajú na preukazovanie totožnosti psa známkou, či jeho prihlásením v evidencii, ale i na odstraňovanie znečistenia verejného priestranstva psami. Majitelia psov sú povinní odstrániť psie exkrementy do bežných nádob na komunálny odpad. MsP v súčasnej dobe kladie najväčší dôraz na kontrolu venčenia psov na Nitrianskej ulici a pomocou kamerového monitorovacieho systému na uliciach Vinohradská, Starý Rínok, Manckovičova a v ďalších častiach centrálnej mestskej zóny.

text: red.


 

dnes je: 23.8.2019

meniny má: Filip

podrobný kalendár

webygroup

English version

34346719

Úvodná stránka