Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 8/2019

 Zivot_v_hlohovci.png


 

Život v Hlohovci - r. 2011 - č. 3

Vojaci potešili deti v DSS Pastuchov

vojaci s deťmi     O tom, že pod zelenou uniformou a kamenným výrazom sa skrývajú aj dobré srdcia svedčí skutok, ktorý sa odohral v stredu 26. januára 2011 v Domove sociálnych služieb v Pastuchove. Príslušníci Dopravného práporu Hlohovec pod vedením veliteľa pplk. gšt. Ing. Ferdinanda Muríňa, PhD. odovzdali riaditeľke DSS Pastuchov Mgr. Márii Grznárovej zdravotnícky mobilný vozík. Myšlienka humanitárnej pomoci vyšla od kpt. Petra Sudimáka, ktorý na svojom predchádzajúcom pôsobisku na útvare v Seredi sa podieľal na spolupráci s Domom sociálnych služieb v Seredi. Keďže útvar v Hlohovci humanitárnu činnosť nevykonával, s podporou veliteľa sa rozhodli uskutočniť finančnú zbierku medzi vojakmi, z ktorej výťažok putoval na zakúpenie vozíka pre DSS Pastuchov. Ten pomôže nielen nechodiacim klientom, ale uľahčí prácu i pracovníčkam Domova, ktoré museli imobilných prenášať na rukách.
     Príslušníci dopravného práporu budú v spolupráci s DSS Pastuchov pokračovať aj naďalej a pripravujú pre nich zaujímavé podujatia.

text a foto: Jana Drgoňová
 


 

dnes je: 23.8.2019

meniny má: Filip

podrobný kalendár

webygroup

English version

34347055

Úvodná stránka