Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2013 - č. 3

ITF Slovakiatour

ITF Slovakiatour 2013ITF Slovakiatour je najdôležitejším veľtrhom cestovného ruchu na Slovensku. Významné podujatie strednej Európe sa uskutočnilo v dňoch 24. – 27. januára 2013 v bratislavskej Inchebe. Veľtrh sa konal pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky Ivana Gašparoviča a ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky Jána Počiatka. Partnerským regiónom tohto ročníka bol Žilinský samosprávny kraj. Spolu s veľtrhom ITF Slovakiatour sa konal aj veľtrh gastronómie Danubius Gastro, výstavy Poľovníctvo a oddych a Wellness a fitness. Na veľtrhu bolo okrem celého Slovenska zastúpených 21 krajín zo zahraničia. Cestovné kancelárie tu ponúkali nielen tradične vyhľadávané zájazdy, ale i exotické expedície. Pre slovenské i české regióny to bola jedinečná príležitosť prezentovať svoje výnimočné a zaujímavé prvky.

Mesto Hlohovec nechýbalo ani tento rok a na 19. ročníku ITF Slovakiatour malo svoj vlastný stánok medzi viac ako 400 vystavovateľmi. Hlohovec – mesto ruží, vína a slnka lákalo návštevníkov nielen krásnym spevom Janka Bielika v akordeónovom doprovode Stanislava Repku. Ponúklo taktiež prezentáciu kvalitných hlohovských vín z pivníc Ladislava Černého a Pavla Tuturu, či výstavu prác študentov umeleckých odborov Strednej odbornej školy v Hlohovci, výrobkov hlohovských drotárov. Spoločnosť Food Farm sa prezentovala kvalitnými vínami v rámci Danubius Gastro.

Po oficiálnom programe a slávnostnom otvorení veľtrhu primátor Peter Dvoran prijal v expozícii nášho mesta prezidenta Slovenskej republiky Ivana Gašparoviča, predsedu Trnavského samosprávneho kraja Tibora Mikuša a ďalších hostí. Ochutnávka kvalitných hlohovských vín spríjemnila rozhovory počas krátkeho stretnutia.

JD
Foto: Mgr. Zuzana Gavulová
 


 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

webygroup

English version

34627328

Úvodná stránka