Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 8/2019

 Zivot_v_hlohovci.png


 

Život v Hlohovci - r. 2013 - č. 3

Prezident mariášových klubov z Hlohovca

Hlohovský mariášový klub - členovia     Hlohovský mariášový klub, najúspešnejší na Slovensku, so štyrmi majstrovskými titulmi na svojom konte, hodnotil koncom januára vo Vieche Jašter uplynulú sezónu 2012. Hlohovský klub v roku 2012 však získal celkovo iba piate miesto, čo je najhoršie umiestnenie za posledných osem rokov. Najlepšie výsledky dosiahli hráči Ladislav Lauro, Vladimír Kozačenko a Tibor Pastorek. Najlepší priemer získaných bodov dosiahol Ján Svíba. V prebore klubu boli najlepší Ján Turánek, Vladimír Kozačenko a Anton Konečný. V licitovanom mariáši boli najlepší Vladimír Halás, Miloš Kollár a Vladimír Nitran. V súťaži „Železný muž“ vyhral Vladimír Kozačenko pred Jánom Turánkom a Júliusom Rosinom.

     Valné zhromaždenie Slovenského zväzu mariášových klubov v závere roka 2012 prinieslo Hlohovčanom veľký úspech, kedy hráč Anton Konečný bol zvolený za prezidenta Slovenského zväzu mariášových klubov. Je to najvyššia funkcia v mariáši na Slovensku. Blahoželáme!

red.   
Foto: arch. HMK


 

dnes je: 23.8.2019

meniny má: Filip

podrobný kalendár

webygroup

English version

34346473

Úvodná stránka