Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 10/2019

 ZvHC_10_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2014 - č. 12

PRO SLAVIS 2014 - Víťazstvo je naše

 Zástupkyne MŠ ul. Hollého    Tak ako po minulé roky, aj tentoraz sa pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a Domu Matice slovenskej v Žiline konalo 10. novembra 2014 na Radnici mesta Žilina XVI. slávnostné vyhodnotenie celoslovenskej súťaže PRO SLAVIS 2014. PRO SLAVIS je celoslovenská súťaž triednych a školských časopisov materských škôl, základných škôl, špeciálnych škôl a školských zariadení, stredných a zahraničných škôl s vyučovacím jazykom slovenským. Na radnici sa zišli organizátori, porota, pedagógovia, žiaci a študenti  z celého Slovenska a medzi nimi boli aj zástupcovia z materskej školy – PhDr. Lívia Klostermannová, Emília Šišuláková a Adriana Selnekovičová. Prišli, aby sa nadýchali tejto jedinečnej atmosféry, a aby si prevzali ocenenie za svoju snahu a prácu, za ktorú by sa nemuseli hanbiť ani profesionálni novinári.

     Školský časopis „Zrkadielko“ vydávaný Materskou školou na Hollého 3 v Hlohovci bol veľmi úspešný a v konkurencii školských časopisov pre materské školy získal 1.miesto. Predsedníčka hodnotiacej komisie Mgr. Mária Strišová vyhodnotila jednotlivé kategórie, kde vyzdvihla grafickú úroveň časopisu – do popredia dala príspevky ako napr. Lipový čaj  s pánom primátorom, knižka pre p. primátora, najmä vtipné výroky od detí, taktiež pravidelné uverejňovanie zrealizovaných aktivít Zelenej školy, veľmi pekne a kvalitne spracované  maľované čítanie a iné. Touto cestou sa chceme poďakovať celému kolektívu, našim malým škôlkarom, rodičom za ich spoločnú prácu pri tvorbe nášho „ZRKADIELKA“. Všetkým prajeme naďalej veľa tvorivých nápadov, vytrvalosti, chuti a elánu do ďalších nových čísel.

PhDr. Lívia Klostermannová, MŠ Hollého
Foto: MŠ


 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

webygroup

English version

34831960

Úvodná stránka