Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2014 - č. 12

Kultúrnejšie parkovanie

 upravovaný priestor na ulici Dilongovej    Obyvatelia Dilongovej ulice sa môžu tešiť z upraveného okolia. V októbri sa uskutočnila rekonštrukcia komunikácií pri bytových domoch č. 3, 5 a 6, s pokračovaním pri bytových domoch vo vnútrobloku. Práce uskutočňovala spoločnosť Vodárenské a technické služby, s. r. o.

     „Uvedené sídlisko bolo v zlom technickom stave, čo sa týka obslužných komunikácii a parkovacích miest. Rekonštrukciou sa nielen upravia existujúce, ale pribudnú aj ďalšie parkovacie miesta. Opraví sa aj časť príjazdových komunikácií a odvodnia sa problematické úseky. Počas rekonštrukcie budú vybudované aj nové kontajneroviská.“ upresnil Ing. Jozef Vavro, konateľ VaTs, s. r. o. Rekonštrukcia bola rozpočtovaná na 240 tisíc Eur s DPH, vysúťažená cena bola 179 334 Eur s DPH, financovaná z prostriedkov mesta, formou transferu Vodárenským a technickým službám.

     V rámci rekonštrukčných prác boli vykonané výkopové práce, odstránené existujúce povrchy, boli osadené obrubníky, podklady pod dlažbu a príjazdové cesty. Na parkovacie miesta bola použitá drenážna dlažba, na príjazdové komunikácie asfalt, na kontajneroviská zámková dlažba. Súčasťou rekonštrukcie v dotknutých častiach je úprava zelene.

red.
Foto: JD


 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

webygroup

English version

34627344

Úvodná stránka