Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 8/2019

 Zivot_v_hlohovci.png


 

Život v Hlohovci - r. 2014 - č. 12

Súťaž ZENIT

 študenti Gymnázia Ivana Kupca v Hlohovci    Študenti Gymnázia Ivana Kupca v Hlohovci sa zúčastňujú každoročne súťaže Zenit v programovaní, ktorá je určená študentom gymnázií a stredných odborných škôl. Súťaž s 30-ročnou tradíciou  je podporovaná Ministerstvom školstva SR. Jej zámerom je prispievať k vyhľadávaniu nadaných a talentovaných študentov, viesť k samostatnej tvorivej činnosti a podporovať ich záujem o sebavzdelávanie.

     Dňa 6. novembra 2014 sa uskutočnilo školské kolo. V kategórii A (starší) sa Roman Sobkuliak, študent triedy septima, v rámci Trnavského kraja umiestnil na 3. mieste a v kategórii B (mladší) sa Andrej Korman, študent 2.B triedy, umiestnil na 1. mieste. Andrej Korman splnil kritéria vyššej kategórie a svojím bodovým hodnotením prekonal súťažiacich z kategórie A (starší).

     Veríme, že hlavné myšlienky súťaže Zručnosť, Elán, Nápaditosť, Invencia  a Tvorivosť budú sprevádzať našich študentov pri ich ďalšom odbornom raste a rozvoji ich nadania a talentu.

Mgr. Ľubica Vančová
Foto: GIK


 

dnes je: 23.8.2019

meniny má: Filip

podrobný kalendár

webygroup

English version

34346693

Úvodná stránka