Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Život v Hlohovci - archív

Zodpovedným zdrojom za všetky obsahy článkov do 31. decembra 2015 je HcTV, s.r.o..

Od 1. januára 2016 je zodpovedným zdrojom Mesto Hlohovec.

 

Späť na úvodnú stránku


 

Aktuálne číslo

Život v Hlohovci 9/2019

 ZvHC_9_2019.JPG


 

Život v Hlohovci - r. 2015 - č. 1

Nakresli svojho Integráčika

odovzdávanie ceny v rámci súťaže Nakresli svojho Integráčika     V rámci národného dňa čísla tiesňového volania 112, odbor krízového riadenia Okresného úradu v Hlohovci usporiadal už 2. ročník okresného kola výtvarnej súťaže pre žiakov materských a základných škôl I. stupňa s názvom "Nakresli svojho Integráčika". Cieľom tejto výtvarnej súťaže bolo oboznámiť deti a výtvarnou a hravou formou zapojiť fantáziu tak, aby sa naučili, ako správne zavolať pomoc v tiesni, v prípade vzniku ohrozenia alebo mimoriadnej udalosti, v rámci Integrovaného záchranného systému. V druhom kole okresnej súťaže sa zúčastnilo 39 detí. Ocenenia s v kategórii MŠ odniesli Matej Kleštinec (MŠ Žlkovce), Ema Beňová (MŠ Vinohradská HC), Kristína Smerigová (MŠ Leopoldov). V kategórii ZŠ ocenenia získali Jozef Mistrík, Gabriela Šutiaková, Karin Kollárová (všetci zo ZŠ Podzámska HC). Deti boli odmenené diplomami a hodnotné ceny, ktoré môžu použiť v škole alebo v súkromnom živote. Títo žiaci zároveň postúpili do krajského kola výtvarnej súťaže Integrovaného záchranného systému. Ceny oceneným žiakom odovzdal vedúci odboru krízového riadenia Okresného úradu v Hlohovci Mgr. Vladimír Kováč a tajomník Dobrovoľného hasičského zboru v Hlohovci Jozef Sedláček.

     Poďakovanie patrí všetkým pedagogickým pracovníkom na školách a škôlkach za ich účasť pri vedení týchto žiakov aj k takýmto aktivitám, ktoré majú veľký význam v živote nás všetkých a najmä v živote našich detí, ktoré sa takouto výtvarnou formou učia ako sa zachovať v krízových situáciách.

Jozef Sedláček
Foto: arch.
 


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup

English version

34662858

Úvodná stránka