Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Tlačové správy mesta

Klientske centrum vybavilo za prvý polrok 15 366 klientovVytlačiť
 

Klientske centrumKlientske centrum Mestského úradu v Hlohovci poskytuje svoje služby obyvateľom už viac ako 2 roky. Občania tu získajú všetky potrebné informácie týkajúce sa samosprávy a na jednom mieste vybavia platbu poplatkov, osvedčovanie podpisov a listín, matričné záležitosti, podanie žiadostí a mnoho iného. Verejnosť služby klientskeho centra naplno využíva, za prvý polrok 2019 bolo vybavených 15 366 klientov.

Zo štatistík vyplýva, že klientske centrum je najnavštevovanejšie v mesiaci máj, kedy bolo vybavených 4 707 klientov a to najmä za účelom platby daní a iných poplatkov. V tomto období je najväčší nápor na pracovisko s pokladňou, ktoré počas mája navštívilo 1 765 obyvateľov ako aj na ďalšie dve pracoviská, ktoré počas tohto náporu tiež vyberajú platby . Väčšiu návštevnosť klientskeho centra zažili zamestnankyne úradu aj v mesiacoch január, marec a jún, počas ktorých sa mesačná návštevnosť pohybovala nad 2000 klientov mesačne. Naopak, služby klientskeho centra využili najmenej obyvatelia vo februári.

Za posledných šesť mesiacov prišlo v klientskom centre k jednej zmene - od februára 2019 funguje služba IOMO - Integrované obslužné miesto občana, ktoré uľahčí vybavovanie úradných záležitostí. Na jednom mieste môžete odteraz vybaviť výpis a odpis z registra trestov, výpis z listu vlastníctva a výpis z obchodného registra.

Klientske centrum je pre verejnosť otvorené v pondelok, utorok a vo štvrtok od 7:30 do 15:00, v stredu od 7:30 do 17:00 a v piatok od 7:30 do 14:00.


 
 

Kino Úsmev v Hlohovci sa zaradilo medzi moderné premiérové kináVytlačiť
 

Kino Úsmev v HlohovciFanúšikovia filmových premiér sa dočkali. Modernizácia kina Úsmev v Hlohovci je po roku ukončená a už nič nebráni tomu, aby si dobrý film pozreli aj s kvalitným zvukom v pohodlných kreslách. 4. júla 2019 vás pozývame na prvý film, ktorý si vo vynovenom kine môžete pozrieť. Na programe je komédia Yesterday, ktorú v Hlohovci uvidíte týždeň po slovenskej premiére.

Kino Úsmev prešlo rozsiahlou rekonštrukciou interiéru kinosály aj vďaka dotácii z Audiovizuálneho fondu na digitalizáciu premietacej techniky a na modernizáciu sedačiek. Michal Juhás z Mestského kultúrneho centra Hlohovec, ktorý je za chod kina zodpovedný, ozrejmuje rozsah modernizácie. „V celom kine sa menila elektroinštalácia, vybudoval sa nový protipožiarny systém, vzduchotechnika, ktorá kinu od začiatku jeho fungovania chýbala. V kinosále pribudlo viac ako 500 kusov akustických obkladov, čím sa sála akusticky prispôsobila pre nový moderný zvukový certifikovaný DOLBY kinosystém. Staré sedenie s kapacitou 330 sedadiel bolo nahradené novými kreslami, ktorých je 286, pričom sa vybudovala nová stupňovitá podlaha so zvýšenou vzdialenosťou medzi jednotlivými radmi sedadiel. Kino je prispôsobené aj pre potreby imobilných návštevníkov, pre ktorých sú rezervované miesta v prvom rade s bezbariérovým prístupom.“ Poslednou fázou rekonštrukcie bola inštalácia novej premietacej plochy a projektora. „Staré panoramatické oblúkové plátno bolo nahradené rovným plátnom s vysokou odrazivosťou s rozmermi premietacej plochy 12x5 m. Pribudla aj nová opona. Projektor je v štandarde DCI s rozlíšením 2K a výkonom 4kW.

Kino Úsmev v Hlohovci sa s novou technikou zaradí medzi premiérové slovenské kiná a bude svojim divákom ponúkať nové filmy v aktuálnom premiérovom dátume,“ dopĺňa M. Juhás. Prevádzka kina obstarala aj nový vstupenkový systém. Lístok si tak môžete kúpiť aj online a prísť na predstavenie so vstupenkou v mobilnom telefóne. Všetky aktuálne informácie o kine a o jeho programe budú priebežne dopĺňané na novej webovej stránke www.kino.hlohovec.sk.

Dramaturg Juhás uviedol, že MKC Hlohovec ako prevádzkovateľ kina plánuje zachovať aj priestor pre činnosť Filmového klubu Urania pre uvádzanie artových filmov, kde bude fungovať zľava na vstupnom pre členov filmového klubu. Taktiež má záujem počas víkendov pravidelné uvádzanie detských filmov. Počas tohto leta bude kino Úsmev premietať pravidelne od štvrtka do nedele, po letnej sezóne sa premietania rozšíria aj na utorky a stredy.

Mesto Hlohovec zabezpečilo modernizáciu a digitalizáciu kinosály prevažne z vlastných zdrojov, ale aj s významnou finančnou podporou Audiovizuálneho fondu (32 000 eur na digitalizáciu premietacej techniky a 35 000 eur na modernizáciu sedačiek). Rekonštrukcia bola rozčlenená na dve etapy. Prvá etapa rekonštrukcie bola zameraná predovšetkým na obnovu interiéru kinosály je úspešne zrealizovaná. V druhej etape sa mesto Hlohovec bude zaoberať úpravou prednej fasády kina, vestibulu, bočných schodísk a foyer, kde má vzniknúť kaviareň. Po celkovej rekonštrukcii budovy vznikne pre Hlohovčanov a návštevníkov kina moderný a príjemný kultúrny priestor.


 
 

Školy otvorili svoje brány aj cez letoVytlačiť
 

ZŠ M. R. ŠtefánikaDnešným dňom začali všetkým školopovinným deťom letné prázdniny a rodičov čaká deväť týždňov, počas ktorých môžu pre svoje ratolesti vymyslieť pestrý letný program. Zároveň je to aj obdobie, kedy rodičom začínajú starosti kam so svojimi deťmi. V Hlohovci bude počas prázdnin suplovať starostlivosť niekoľko školských klubov, kam môžete svoje deti prihlásiť. 

Základná škola M. R. Štefánika bude pre deti bezplatne otvorená v termíne 1. – 4. júla., 15. – 19. júla. a 22. – 23. júla v čase od 8.30 do 13.30 hod. Počas týchto dní bude „Otvorená škola“ priestorom pre deti, žiakov a rodičov, prípadne starých rodičov a pedagógov na spoločné aktivity. „Činnosti budú vybrané podľa záujmu žiakov, k dispozícii budú mať pingpongový stôl, lopty, výkresy, farbičky a mnoho iného. Zašportovať si môžu s nimi prísť aj rodičia, prípadne starí rodičia, čím chceme prehĺbiť interakciu rodiny a školy,“ informuje vedenie školy. Stravovanie zabezpečené nie je. 

Základná škola s materskou školou na Koperníkovej ulici pripravila pre žiakov v prvý prázdninový mesiac anglický jazykový tábor, o ktorý prejavilo záujem až 63 detí. V mesiaci august ich čaká „Prázdninová škola“. Deti ju môžu navštevovať bezplatne prvý augustový týždeň od 5. – 9. augusta v čase od 8.00 do 16.00 hod. a počas dňa majú zabezpečené aj stravovanie.

Základná škola s materskou školou A. Felcána organizuje už štvrtý rok jazykovo-športový kemp v termíne od 1. do 5. júla v čase od 7.30 do 16.00 hod. Do kempu sa cez leto prihlásilo 32 detí. 
 
Dve základné školy budú mať počas prázdnin dvere pre žiakov zatvorené. Základná škola Podzámska, ktorá po zvážení všetkých okolností aj napriek záujmu 17 detí školský klub počas letných prázdnin nerealizuje a Základná škola V. Šuleka, kde záujem prejavilo 9 detí. 

Všetky bližšie informácie vám radi poskytnú v základných školách.
 


 
 

Mestské kultúrne centrum od augusta povedie nová riaditeľka Vytlačiť
 

Nová riaditeľka MKCMestské kultúrne centrum Hlohovec po dvoch rokoch čaká zmena vedenia. Doterajší riaditeľ Richard Kučera vo funkcii končí. Na jeho pozíciu bolo v máji vyhlásené výberové konanie. Jediná prihlásená uchádzačka presvedčila výberovú komisiu, ktorá zasadla 14. júna 2019 a tiež poslancov mestského zastupiteľstva, ktorí jej na júnovom zastupiteľstve dali mandát od 1. augusta 2019. Novou riaditeľkou bude Veronika Moravčíková.

Veronika Moravčíková je Hlohovčanka, pracovne pôsobí v Nitre. Od roku 2009 bola vedúcou obchodno-prevádzkového oddelenia Starého divadla Karola Spišáka v Nitre, kde sa venovala produkčnej činnosti, propagácii, organizácii kultúrnych a iných podujatí, tvorbe programu a iným prevádzkovým a administratívnym činnostiam. Podieľala sa na organizácii celoslovenského udeľovania Cien Pavla Straussa. V roku 2016 spoluzakladala Nové divadlo v Nitre, kde pôsobí dodnes. Venuje sa umeleckej produkcii divadla a zabezpečuje jeho fungovanie po finančnej, organizačnej i dramaturgickej stránke.

V. Moravčíková súčasne (od roku 2013) pôsobí na Katedre kulturológie Filozofickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre ako odborný asistent. Vyučuje predmety ako Marketing a propagácia v kultúre, Právo a legislatíva v kultúre, Projektovanie kultúrnych aktivít či Kultúrna politika. Koordinuje a organizuje vernisáže a výstavy v Galérii na schodoch, participuje na riešení vedeckovýskumných grantov. Je podpredsedníčkou Kulturologickej spoločnosti, ktorej aktivity sa zameriavajú na podporu a rozvoj kultúrnej, duchovnej a umeleckej činnosti.

V rámci predloženého Projektu stratégie riadenia a rozvoja príspevkovej organizácie MKC Hlohovec zadefinovala sedem konkrétnych priorít a cieľov a pomenovala aj prostriedky na ich dosiahnutie. Má ambíciu sústrediť sa na aktívnu spoluprácu s vybranými subjektmi a zvyšovať ich angažovanosť, chce aplikovať úspešné princípy z komerčného prostredia do fungovania organizácie. Jej cieľom je tiež prepojiť moderné a tradičné kultúrne portfólio, investovať do ľudského kapitálu MKC, snažiť sa získavať financie z podporných grantových mechanizmov a využívať a rozvíjať existujúcu kultúrnu infraštruktúru.

Predložený projekt si môžete pozrieť v prílohe.


 
 

Cestný most v Hlohovci čaká rekonštrukciaVytlačiť
 

Cestný most v HlohovciOd júla 2019 na nasledujúce dva roky čakajú v Hlohovci automobilistov na moste v smere od Trnavy viaceré obmedzenia. Najaktuálnejším je vylúčenie nákladnej automobilovej dopravy nad 12 ton. Následne príde v roku 2020 k zosilneniu konštrukcie mostného telesa na zníženie jeho záťaže a rozšíreniu komunikácie a v roku 2021 nastane oprava štyroch okružných križovatiek pred mostom z oboch strán, čo umožní plynulejší prejazd a predíde sa tradičným hlohovským zápcham. 
      Informovali o tom vo štvrtok Jozef Viskupič, predseda Trnavského samosprávneho kraja (TTSK), ktorý je vlastníkom mosta a investorom stavby, primátor Hlohovca Miroslav Kollár a riaditeľ Správy a údržby ciest (SÚC) TTSK Dalibor Trebichalský. Most bol, ako uviedol Trebichalský, postavený v polovici 60. rokov minulého storočia, má dĺžku 348 metrov, šírku 11,5 metra a v súčasnosti je v havarijnom stave v stupni číslo 7. Nehrozí síce jeho zrútenie, ale muselo sa pristúpiť k obmedzeniu nákladnej dopravy. Náhradné trasy pre kamióny povedú zo severu z Hornej Stredy, Piešťan a Lúky, z Trnavy smerom na rýchlostnú cestu R1 a na Nitru. Výnimku z vylúčenia prejazdu mosta budú mať autobusy, smetiari a vozidlá SÚC. 
      "V čase od 7.00 do 18.00 h prejde podľa našich meraní za každú jednu hodinu mostom 1400 až 1900 vozidiel," dodal riaditeľ SÚC. Tri percentá z toho tvoria podľa slov primátora Hlohovca práve kamióny. Kollára čakajú na tému dopravných obmedzení v meste v týchto dňoch dve stretnutia, so zástupcami dotknutých firiem a s obyvateľmi. "Obmedzenia, samozrejme, nikoho z nás netešia, ale most treba opraviť, aby mohol ďalej slúžiť aj desaťročie," povedal. Opravený most tak umožní dôslednejšie a rýchlejšie sa pripraviť na systémové riešenie situácie - výstavbu druhého mosta cez Váh, s ktorým sa naďalej počíta, a TTSK začína v tomto smere robiť prvé kroky. 
      Samotná oprava mostného telesa, na krátky čas aj s úplným vylúčením dopravy, čaká Hlohovec podľa Viskupiča na budúci rok. Rozpočet TTSK zhruba s dvoma miliónmi eur na tento projekt počíta, výsledná cena vyjde z verejného obstarávania. V rámci prác vzniknú na moste aj chodníky pre chodcov a cyklistov. Následne mesto Hlohovec v spolupráci s TTSK a so závodmi z priemyselnej zóny upravia dve okružné križovatky pred mostom od Trnavy a dve od Nitry, čím sa upraví ich režim a zlepší sa priepustnosť dopravy na moste. 
      TTSK, ako informoval Viskupič, zriadi v čase dopravných obmedzení špeciálnu webovú stránku a telefónnu linku, kde bude priebežne informovať verejnosť. 

zdroj: TASR, ONDD


 
 

Trnavský kraj ocenil najlepšie ekologické činy roka 2018Vytlačiť
 

Trnavský kraj ocenil najlepšie ekologické činy roka 2018 Rekordných 20 projektov sa prihlásilo do súťaže Ekologický čin roka 2018, ktorú vyhlásil ôsmykrát Trnavský samosprávny kraj (TTSK) so zámerom upriamiť pozornosť na globálne problémy spojené so životným prostredím a na spôsoby ich riešenia na regionálnej úrovni.

Mesto Hlohovec nominovalo Smeťozbery dobrovoľníckej skupiny DOZOR HC (Dobrovoľný občasný zber odpadkov rukami Hlohovec), ktoré obsadili tretie miesto spolu s projektom Živá lúka OZ Zeleň. Ako uviedli Dozoráci: „Nie je to len naša zásluha - ďakujeme mestu Hlohovec za opäť úspešnú nomináciu a spoluprácu počas minulých rokov, ďakujeme každému človiečikovi v našom meste, ktorému záleží na tom, aby sme žili v čistejšom a zdravšom prostredí a tiež ďakujeme každému, kto priložil ruku k dielu počas minulého roka.“ Ocenenie si prevzali aj hlohovské školy - MŠ Hollého a Gymnázium Ivana Kupca. Blahoželáme a ďakujeme!


 
 

Prečo sa niektoré druhy odpadu zbierajú do jedného kontajnera?Vytlačiť
 

Prečo sa niektoré druhy odpadu zbierajú do jedného kontajneraPrednedávnom na sociálnej sieti pribudlo video občana, ktorý upozorňoval na nesprávny zber odpadu v Hlohovci. Zberové vozidlo zbieralo plasty, kovy a VKM do jedného auta. Urobili pracovníci chybu alebo je takýto zber v súlade so zákonom?

Od zavedenia separovaného zberu v Hlohovci občania jednotlivé zložky odpadu triedia do samostatných nádob. Kvôli dopravným nákladom sa však plasty, kovy a VKM (tetrapaky) zberajú do jedného vozidla a následne dotrieďujú na spoločnej triediacej linke. „Okrem toho, že je spoločný zber ekonomicky prijateľnejší, je to výhodnejšie aj pre zamestnancov triediacej linky, ktorí roztrieďujú odpad v menších intervaloch,“ uvádza Lucia Halásová, referentka pre odpadové hospodárstvo mestského úradu v Hlohovci. Od apríla tohto roka mohli obyvatelia sídlisk zaznamenať aj jednu zmenu, ktorou bolo zavedenie spoločného zberu kovov a VKM do jedného kontajnera. Obyvatelia majú ku kontajnerom lepšiu dostupnosť a zároveň sa optimalizovali aj finančné náklady. Čo sa týka ďalších triedených zložiek, papiera a skla, vzhľadom k tomu, že je v pomerne vysokej čistote, odváža sa priamo do zariadenia na ďalšie zhodnotenie a celé množstvo sa 100% spracuje.

Za aký odpad skutočne platíme?

Separovaním odpadu sa znižuje množstvo komunálneho odpadu, za ktorý platíme. Za vyseparovaný odpad neplatíme. Tieto náklady prepláca zberovej spoločnosti zmluvná organizácia zodpovednosti výrobcov. V roku 2018 občania vytriedili len 22,36% zhodnotiteľných odpadov a viac ako 77% putovalo do zmesového odpadu. „Pri kontrolách vidíme, že v kontajneroch na zmesový komunálny odpad sa stále nachádza veľké množstvo odpadu z obalov, ktoré patria do triedeného zberu. Taktiež je potrebné upozorniť na skutočnosť, že od 1. 1. 2019 platí nový zákon o poplatkoch za uloženie odpadu na skládku, pričom tento zákonný poplatok sa odvíja od percentuálneho vytriedenia odpadov v obci. Pre rok 2019 je pre mesto Hlohovec na úrovni 7 € za tonu oproti 5 € za tonu v roku 2018. K tomu sa pripočítajú komerčné poplatky za uloženie odpadu na skládku, ktoré sa taktiež zvýšili a to z dôvodu, že legislatíva SR je nastavená na odkláňanie sa od skládkovania odpadov,“ vysvetľuje Lucia Halásová. Odpad je v dnešnej dobe veľkým problémom. Myslime preto aj na budúce generácie a snažme sa nielen správne separovať, ale vytvárať čo najmenej odpadu.


 
 

Bazenprojekt mestskú plaváreň nepostavíVytlačiť
 

Projekt mestskej plavárne HlohovecV poradí tretie tohtoročné rokovanie mestského zastupiteľstva sa konalo 2. mája 2019 v kongresovej sále Hotela Jeleň. Poslanci, okrem iného, na ňom prerokovávali aj ukončenie zmluvných vzťahov so zamýšľaným realizátorom mestskej plavárne.

Potreba urovnania zmluvných vzťahov medzi Mestom Hlohovec a spoločnosťou bazenprojekt s.r.o. bola vyvolaná z dôvodu nerealizovania výstavby mestskej plavárne menovanou spoločnosťou. Keď v  máji 2016 mestské zastupiteľstvo schválilo Oskarovi Gaálovi predaj pozemku v areáli kúpaliska, všetci sa nádejali, že sa dočkáme mestskej plavárne a wellness centra. V apríli 2019 spoločnosť bazenprojekt listom informovala vedenie mesta, že napriek vynaloženému úsiliu, nezískala investora na tento projekt a že končí so zámerom realizovať projekt. Zmluvné podmienky boli od začiatku nastavené v prospech mesta, preto sa predmetný pozemok vráti do vlastníctva mesta v pôvodnom stave. Spoločnosť bazenprojekt s.r.o. ponúka mestu možnosť odkúpenia projektovej dokumentácie k stavbe. Primátor M. Kollár sa ešte na mestskej rade vyjadril, že ak dospejeme k dohode a názoru, že to má pre mesto zmysel, na júnové zastupiteľstvo predloží na základe rokovaní poslancom konkrétny návrh. „Diskusiou s poslancami chceme posúdiť možnosť realizovať plaváreň vo vlastnej réžii aj možné spôsoby realizácie a prevádzky. Ak nájdeme vhodné riešenie, budem ďalej presadzovať výstavbu plavárne aj vo vlastných kapacitách vzhľadom na dlhodobú absenciu takéhoto zariadenia v meste.“ Myšlienka mať v Hlohovci mestskú plaváreň tak ešte nie je celkom nereálna.


 
 

Poslanci rozdelili dotácie na šport, kultúru a sociálne veciVytlačiť
 

Rokovanie MsZ HlohovecPoslanci na májovom rokovaní mestského zastupiteľstva schválili komisiami prerozdelené dotácie z rozpočtu mesta na podporu aktivít v oblasti športu, kultúry a sociálnych služieb. V kompetencii MsZ bolo na dotačný mechanizmus určených viac ako 200 tisíc eur. V oblasti kultúry, kde bolo možné rozdeliť 35 000 eur, sa o dotáciu prihlásilo 24 žiadateľov, ktorí sa spolu uchádzali o viac ako 91 000 eur. Na podporu športových aktivít žiadalo o dotáciu 31 subjektov, celková požadovaná výška financií bola viac ako 497 000 eur. Poslanci mohli rozdeliť iba 165 000. Zvyšných 18 000 eur určených pre humanitárnu a sociálnu oblasť poslanci rozdelili medzi 9 žiadateľov, ktorí sa uchádzali spolu o 45 470 eur.

Prehľad pridelených dotácií nájdete TU.

Celý záznam z rokovania MsZ ako aj rozprava k prideľovaniu dotácií je zverejnená na www.zastupitelstvo.sk


 
 

Vyhlasujeme výberové konanie na funkciu riaditeľa MKCVytlačiť
 

Logo Mestské kultúrne centrum Hlohovec

Mesto Hlohovec vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa príspevkovej organizácie Mestské kultúrne centrum Hlohovec. Doterajší riaditeľ Richard Kučera končí vo funkcii k 2. 7. 2019.

Riaditeľ Mestského kultúrneho centra (MKC) Richard Kučera v Hlohovci po dvoch rokoch končí vo funkcii. Pod jeho vedením prešlo MKC zásadnými organizačnými aj programovými zmenami. Do funkcie nastúpil v čase, keď bol stav kultúrnej infraštruktúry v meste nevyhovujúci. Bol pri rekonštrukcii kina Úsmev, Empírového divadla aj mestského amfiteátra. S novým tímom uvádzal do života Informačné centrum a pokračoval v modernizácii interiéru i knižného fondu mestskej knižnice. Zmenil koncepciu pri výbere programov a ich propagácie.

Primátor mesta Miroslav Kollár sa Richardovi Kučerovi poďakoval za doterajšiu spoluprácu: „V ostatných rokoch sa ukázalo, že kultúrne prostredie v meste je komplikovanejšie, než som pred štyrmi rokmi predpokladal. Som preto vďačný odchádzajúcemu pánovi riaditeľovi za to, že previedol Mestské kultúrne centrum práve obdobím personálnych, organizačných, infraštruktúrnych aj programových zmien. Teším sa, že po štyroch rokoch máme v podstate obnovenú a dobudovanú kultúrnu infraštruktúru v rozsahu, ktorý okresné mesto ako Hlohovec potrebuje a máme pred sebou už len doriešenie kvality zázemia v kine, divadle a na amfiteátri a príprava projektu rekonštrukcie jazdiarne ako priestoru pre pohybovú kultúru.

V nasledujúcich rokoch po plnom zapojení týchto zrekonštruovaných priestorov a Zámku Hlohovec do kultúrneho diania nás čaká ďalšie rozšírenie programovej ponuky a zvýšenie atraktívnosti kultúrneho života v meste nielen pre Hlohovčanky a Hlohovčanov, ale aj pre návštevníkov nášho mesta. Radi pri tom budeme spolupracovať aj s končiacim pánom riaditeľom, ktorý bude naďalej pôsobiť v kultúre s ponukou agentúrnych programov.“

Výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa príspevkovej organizácie Mestské kultúrne centrum Hlohovec vyhlásilo mesto Hlohovec v utorok 14. mája 2019. Uchádzač by mal mať vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, organizačné schopnosti a skúsenosť s riadením v príspevkovej alebo v rozpočtovej organizácii sú výhodou. Pri výberovom konaní, ktoré bude rozdelené na verejnú a neverejnú časť, sa prihlásení uchádzači odprezentujú svojimi projektmi riadenia a rozvoja Mestského kultúrneho centra. Termín na doručenie žiadosti o účasť vo výberovom konaní spolu s požadovanými dokladmi je najneskôr do pondelka 3. 6. 2019 do 12:00 na adresu mestského úradu.

Výberová komisia zložená z odborných pracovníkov mestského úradu, poslancov mestského zastupiteľstva, odborného garanta z oblasti kultúry a konzultanta pre oblasť manažérskych zručností kandidátov vyhodnotí najlepšieho uchádzača a odporučí ho primátorovi mesta na schválenie. Ten následne predloží mestskému zastupiteľstvu návrh na jeho menovanie do funkcie.

Viac informácií k výberovému konaniu: 
http://www.hlohovec.sk/?program=51&module_action__0__id_ci=211213


 
 
Položky 11-20 z 609

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

webygroup

English version

34632344

Úvodná stránka