Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Zapojte sa do tvorby rozpočtu mesta vašimi nápadmiVytlačiť
 

logo IdeaSiTyMesto Hlohovec začína s prípravou budúcoročného rozpočtu. Rozhodnúť o tom, na čo sa použijú vaše dane máte možnosť aj vy prostredníctvom portálu www.ideasity.sk a participatívneho rozpočtu.

Projekt IdeaSiTy – Nápady pre mesto, ktorý mesto Hlohovec spustilo v septembri 2015 dáva obyvateľom príležitosť prispieť svojimi námetmi na zlepšenie v jednotlivých oblastiach života v meste. O nápadoch rozhoduje rovnako verejnosť – hlasovaním. Najlepšie hodnotené nápady s reálnym odhadom nákladov na realizáciu budú zaradené do rozpočtu mesta. Máte príležitosť byť priamo vtiahnutí do procesu rozhodovania o prioritách týkajúcich sa mesta či vašej mestskej časti.

Základným poslaním participatívneho rozpočtovania a plánovania je vytvoriť prostredie pre čo najväčšiu a najkvalitnejšiu možnú občiansku angažovanosť a spoluúčasť pri spravovaní vecí verejných. Princípy maximálnej transparentnosti, prístupnosti a zrozumiteľnosti sú jeho základným predpokladom.

Ak máte aj vy nápad, ktorý sa dá zrealizovať a chcete tým podporiť rozvoj nášho mesta, neváhajte a zapojte sa. Možno práve vaša myšlienka ľudí nadchne a v budúcom roku sa ju podarí zrealizovať. Zaregistrujte sa na www.hlohovec.ideasity.sk, pridajte váš nápad alebo hlasujte za ten, ktorý sa vám najviac páči a rozhodnite o tom, kam pôjdu peniaze z mestského rozpočtu v roku 2017. Na vaše návrhy čakáme do 30. septembra 2016.


 
 

dnes je: 24.8.2019

meniny má: Bartolomej

podrobný kalendár

webygroup

English version

34359491

Úvodná stránka