Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Filipko je prvý Hlohovčan roku 2018Vytlačiť
 

Filipko je prvý Hlohovčan roku 2018Prvý narodený Hlohovčan tohto roka nechal na seba čakať. Na svet prišiel na Troch kráľov 6. januára o 21:06 v piešťanskej pôrodnici.

Malý Filipko vážil po pôrode 4150 gramov a meral 54 centimetrov. Narodil sa Mikulášovi a Marcele Marcinkovým, ktorí sa tešia z prvého dieťaťa. „Pred narodením Filipka nám ľudia vraveli, že sa máme pripraviť na nedostatok spánku či silnú únavu. Hoci to nie je jednoduché, zatiaľ to zvládame a prežívame jedno z najkrajších období nášho života,“ povedali rodičia na stretnutí s primátorom mesta Miroslavom Kollárom. Ten tradične privítal prvého Hlohovčana s jeho rodičmi na mestskom úrade, zablahoželal k narodeniu prvého dieťaťa a potešil rodičov drobnými darčekmi. Želáme Filipkovi veľa zdravia, lásky a radosti v živote!


 
 

dnes je: 19.1.2019

meniny má: Drahomíra, Mário

webygroup

English version

31673571

Úvodná stránka