Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Registrácia spustená, štartuje Do práce na bicykliVytlačiť
 

Do práce na bicykli v Hlohovci

Celoslovenská kampaň Do práce na bicykli sa po roku opäť vracia aj do nášho mesta. Samosprávy a jednotlivé tímy sa môžu od 1. marca do 5. mája 2018 registrovať na webovej stránke www.dopracenabicykli.eu, hrať o zaujímavé ceny a podporiť rozvoj cyklodopravy vo svojom meste.

Piaty ročník kampane, do ktorej sa zapájajú mestá po celom Slovensku, nesie motto „Odhodlaj sa zmeniť svoj pohľad na cestu do práce!“. Začiatkom marca sa mesto Hlohovec pridalo k ďalším samosprávam a projekt podporilo svojou registráciou. Teraz majú priestor všetci tí, ktorí na cestu do práce využívajú svoje dvojkolesové vozidlo. Stačí vytvoriť 2 až 4-členné tímy zamestnancov vo firmách, inštitúciách alebo v organizáciách, ktoré budú počas mesiaca máj dochádzať do zamestnania na bicykli. Okrem zamestnancov je už druhý rok kampaň otvorená aj pre študentov stredných a vysokých škôl, čím sa kampaň stáva dostupnejšou aj pre mladšie generácie.

Novinky nebudú chýbať ani tento rok a ako organizátori uvádzajú, kampaň bude rozšírená o viaceré inovácie, ktoré súťažiacim spríjemnia prácu so systémom a prinesú súťaži nový rozmer. Najzaujímavejšou z nich je nový spôsob zaznamenávania jázd v podobe mobilnej aplikácie, ktorou bude doplnený tradičný spôsob evidovania najazdených kilometrov v konte súťažiaceho. Vylepšený spôsob evidencie okrem praktickej stránky prinesie aj cenné informácie o presných trasách, ktorými sa obyvatelia registrovaných miest presúvajú za svojou prácou, a tým dopomôže k lepšiemu plánovaniu investícií samospráv do infraštruktúry. Okrem toho sa do kampane plánuje tradične zapojiť aj mesto Hlohovec, ktoré si pre víťazné tímy a jednotlivcov pripravilo rôzne ceny a 25. apríla sa môžete tešiť na obľúbenú Cyklojazdu po Fraštáku.

Registrácia tímov je možná do 5. mája 2018 na webovom odkaze:            https://www.dopracenabicykli.eu/registracia-timu

Pred registráciou si pozorne prečítajte štatút súťaže na webovom odkaze:
https://www.dopracenabicykli.eu/statut-sutaze

Tešíme sa na vašu účasť!


 
 

dnes je: 20.4.2019

meniny má: Marcel

webygroup

English version

33072034

Úvodná stránka