Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

PRIESKUM MOBILITY v meste HLOHOVECVytlačiť
 

Prieskum mobility v meste HlohovecTrápi vás dopravná situácia v Hlohovci?
Nás tiež, a preto hľadáme riešenia.

Téme sa intenzívne venujeme a pracujeme na tom, aby druhý cestný ťah mestom mal reálne kontúry. Keď sa nám podarí dôkladne zmapovať dopravné potreby, zvyky a možnosti obyvateľov Hlohovca a ľudí dochádzajúcich do mesta, budeme vedieť lepšie koordinovať rozvoj dopravy navrhnutý v Územnom pláne mesta Hlohovec a následne pomôcť vypracovať projekt pre cestný obchvat. mesta.

 

Pomôcť môžete aj vy vyplnením dotazníka: PRIESKUMU MOBILITY v meste HLOHOVEC, ktorý nájdete na https://form.jotformeu.com/81532155990358 .

Ide o anonymný elektronický prieskum pre obyvateľov a návštevníkov mesta, ktorý sa uskutoční  v týždni od 11. do 15. júna 2018. Vašou úlohou je vyplniť jeden dotazník za všetkých členov domácnosti. Prosíme Vás o pravdivé a úplné vyplnenie tohto dotazníka.

Prieskum mobility sa vykonáva ako prvá etapa Technicko-ekonomickej štúdie preložky cesty II/513 Nitrianska-SNP do iného koridoru, mimo CMO – centrálny mestský okruh s novým mostom cez Váh. Výsledky prieskumu mobility budú podkladom pre podrobnejšie plánovanie dopravnej koncepcie územného plánu, najmä upokojenia dopravného priestoru, bezpečnosti, podpory hromadnej dopravy, peších a cyklistických ciest, parkovania.

Zisťovanie je v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v spojení so znením Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.04.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) anonymné, údaje budú použité len v sumároch pre potreby uvedené vyššie a s tým spojeným výskumom a publicitou.
Prevádzkovateľom zisťovania je zhotoviteľ Štúdie „Rozbory a prieskumy v doprave - Mobilita a dopravný model Mesta Hlohovec“, PRI.DOS a AŽ PROJEKT s.r.o. (www.azprojekt.sk) v súčinnosti s mestom Hlohovec (www.hlohovec.sk).V prípade otázok nás prosím kontaktujte: Peter Rakšányi, 0903 537 602, peter.raksanyi@centrum.sk.

Ďakujeme Vám za ochotu zúčastniť sa prieskumu.
Pomôže nám, aj ak ho posuniete ďalej.

 

 


 
 

dnes je: 26.5.2019

meniny má: Dušan

webygroup

English version

33418759

Úvodná stránka