Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Najkrajšie tablo spomedzi stredoškolákov mali gymnazistiVytlačiť
 

Najkrajšie maturitné tablo - víťaziV utorok popoludní (12. 6.) sme na mestskom úrade privítali stredoškolákov, ktorí sa so školou rozlúčili, podľa hodnotenia poroty, najkrajšími tablami. Zvíťazili gymnazisti pred obchodnou akadémiou a grafikmi zo SOŠ. Komisia hodnotila celkový dojem, nápad a originalitu i samotné spracovanie tabla.

Už prázdninujúci študenti prevzali ocenenia a finančné poukážky z rúk primátora mesta Miroslava Kollára a vedúcej Odboru školstva Ivety Moravcovej.
 

Výsledky:
1. miesto - Gymnázium I. Kupca OKTÁVA
Hlavnou myšlienkou víťazného tabla bolo napodobniť klasický vzhľad americkej ročenky. Návrh študenti zvolili z dôvodu osobnejšieho vyjadrenia charakterových vlastností osôb ich vlastnými, pripadne inými vystihujúcimi a ich opisujúcimi citátmi.

2. miesto - Obchodná akadémia 4.B
Motív listu a pečiatky súvisí s predmetom administratíva a korešpondencia
Najkrajšie maturitné tablo - 2.miesto


3. miesto - Stredná odborná škola PG-FD
Budúci grafici a fotografi chceli zachytiť portrét netradične. Nevšedný spôsob zachytenia a stvárnenia portrétu je výsledkom počítačového skenera.
Najkrajšie maturitné tablo - 3.miesto

 


 
 

dnes je: 26.5.2019

meniny má: Dušan

webygroup

English version

33418788

Úvodná stránka