Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Upozornenie na zvýšenú tvorbu zápachu vo vzduchuVytlačiť
 

Saneca Phamaceuticals upozorňuje na zvýšenú tvorbu zápachu vo vzduchu

Mesto Hlohovec oznamuje občanom, že v spoločnosti Saneca Phamaceuticals, a.s., Nitrianska 100, Hlohovec bude v čase od 27. 7. 2018 do 14. 8. 2018 plánovaná nevyhnutná odstávka všetkých farmaceutických a niektorých API výrob, energetických zariadení a rozvodov, v rámci ktorej budú vykonávané preventívne opravy a údržba zariadení, strojov a technologických celkov.

V súvislosti s odstávkou výroby bude vykonávaná aj nevyhnutná údržba a čistenie prečerpávacích jímok a nádrží, ktoré sú súčasťou systému kanalizácie a čistenia odpadových vôd, vrátane likvidácie zachytených nečistôt a kalov.

Pri tejto činnosti, podľa skúseností z minulých rokov, nevyhnutne dochádza k mierne zvýšenej tvorbe zápachu v okolí prečerpávacej stanice odpadných vôd. Napriek všetkému úsiliu nebude možné zápach úplne eliminovať. Zapáchajúce látky, ktoré sa pri uvedených činnostiach uvoľnia do ovzdušia nemajú negatívny význam na zdravie obyvateľov mesta Hlohovec.
 


 
 

dnes je: 26.4.2019

meniny má: Jaroslava

webygroup

English version

33135765

Úvodná stránka