Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

V Hlohovci prebieha štatistické zisťovanieVytlačiť
 

Štatistický úrad SR v spolupráci s Ministerstvom vnútra SR a Úradom splnomocnenca vlády SR pre rómske komunity realizuje v roku 2018 štatistické zisťovanie o príjmoch a životných podmienkach v marginalizovaných rómskych komunitách. Cieľom zisťovania je získať prehľad o príjmovej situácii a životných podmienkach týchto komunít na Slovensku.

Na Slovensku bolo do tohto zisťovania pre rok 2018 vybraných 60 obcí, medzi nimi aj Hlohovec. Do štatistického zberu údajov je zaradených približne 1 000 domácností.

Zisťovanie bude v našom meste prebiehať od 1. októbra do 30. novembra 2018.

V tomto období vybrané domácnosti navštívi pracovník poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa v domácnostiach služobným preukazom. Všetky informácie a názory, ktoré nám v rámci tohto zisťovania domácnosti poskytnú, sú chránené, nezverejňujú sa a slúžia výlučne pre potreby štátnej štatistiky. Ochranu dôverných údajov upravuje zákon č. 540/2001 Z. z. o štátnej štatistike. Za ochranu dôverných údajov zodpovedá Štatistický úrad SR. Podrobnejšie informácie sa môžete dozvedieť na stránke ŠÚ SR na adrese www.statistics.sk alebo telefonicky na t. č. 033/5566 240 – Ing. Jozefína Rozičová.


 
 

dnes je: 23.5.2019

meniny má: Želmíra

webygroup

English version

33394073

Úvodná stránka