Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Základné školy so staronovými riaditeľkamiVytlačiť
 

Vymenovanie nových riaditeliek do funkcieV stredu 7. novembra 2018 primátor mesta Hlohovec Miroslav Kollár vymenoval dve staronové riaditeľky základných škôl.
Septembrová zmena v sieti škôl, ktorá sa dotkla aj dvoch základných škôl (boli zlúčené s materskými), si vyžiadala novú voľbu riaditeľov. Voľby prebehli v Základnej škole s materskou školou, Koperníkova 24 a tiež v Základnej škole s materskou školou, A. Felcána 4. V oboch prípadoch obstáli doterajšie riaditeľky ZŠ Denisa Králičová a Miroslava Múdra Vaňková.

Školy pod vedením týchto dám môžu pokračovať v rozvoji. ZŠ s MŠ na ulici A. Felcána po otvorení novej atletickej dráhy žije naplno športom. Vyskúšať si ju už stihol olympionik Matej Tóth i ďalší úspešný atlét Ján Volko. Rozšírenie kapacity materskej školy o dve nové triedy sa zas chystá v priestoroch ZŠ s MŠ Koperníkova. Rekonštrukcia by mala byť ukončená do konca kalendárneho roka.

 


 
 

dnes je: 25.3.2019

meniny má: Marián

webygroup

English version

32784744

Úvodná stránka