Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

Od 1. februára prevádzkuje ambulantnú pohotovosť Mestská poliklinika HlohovecVytlačiť
 

ilustračný obrázok - ambulanciaOd 1. februára preberá mesto Hlohovec pod svoju správu pohotovostnú službu pre dospelých, po novom nazývanú Ambulancia pevnej ambulantnej pohotovostnej služby (APS). Prevádzkuje ju stopercentná mestská spoločnosť Mestská poliklinika Hlohovec, s.r.o. v rovnakých priestoroch, ako bola doteraz. V súťaži Ministerstva zdravotníctva SR získala na jej prevádzkovanie šesťročnú licenciu.
Pohotovosť sídli v pôvodných priestoroch, v budove polikliniky. Tieto priestory prešli modernizáciou a potrebnými úpravami. V ambulancii pribudlo prístrojové vybavenie spĺňajúce legislatívne požiadavky na jej prevádzkovanie. APS doteraz prevádzkovala Nemocnica s poliklinikou s.r.o., v ktorej mala radnica menšinový podiel. 
Služby lekárov na pohotovosti budú fungovať v rozsahu upravenom zákonom, teda od 16. do 22. h v pracovných dňoch a od 7. do 22. h v dňoch pracovného pokoja a počas sviatkov. Služby budú pokryte lekármi z Hlohovca.
Viac informácií nájdetene na webovej stránke MPHC.


 
 

dnes je: 16.10.2019

meniny má: Vladimíra

podrobný kalendár

webygroup

English version

34847049

Úvodná stránka