Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Hlohovec - oficiálna stránka mesta

ODPOČTY VODOMEROV ZA I. POLROK ROKA 2019Vytlačiť
 

ODPOČTY VODOMEROV ZA I. POLROK ROKA 2019

Vodárenská spoločnosť Hlohovec upozorňuje verejnosť, že od pondelka 10.6.2019 budú prebiehať odpočty vodomerov za prvý polrok roka 2019.

Zamestnanci spoločnosti vykonávajú celoplošný odpočet stavu vodomerov v pracovné dni, ale aj počas víkendov. V tejto súvislosti Vodárenská spoločnosť Hlohovec, s.r.o. upozorňuje spotrebiteľskú verejnosť na opatrnosť pri identifikácii osoby, ktorá vykonáva odpočet stavu vodomeru. Pred odčítaním je pracovník, resp. poverená osoba, povinný bez vyzvania sa preukázať identifikačnou kartou, ktorá obsahuje jeho meno. Na druhej strane identifikačnej karty sa nachádza telefónne číslo, na ktorom je možné overenie totožnosti a rozsah poverenia.

Vodárenská spoločnosť Hlohovec, s.r.o. zároveň upozorňuje, že poverené osoby na odpočet stavu vodomerov, nebudú vykonávať žiadnu ďalšiu činnosť, ako napríklad inkasovanie nedoplatku či vyúčtovanie preplatku za vodné a stočné, resp. za iné služby Vodárenskej spoločnosti Hlohovec.


 
 

dnes je: 20.8.2019

meniny má: Anabela

podrobný kalendár

webygroup

English version

34325201

Úvodná stránka